Little Butterfly London: косметика для новоспеченої мами

Little Butterfly London: косметика для новоспеченої мами - 1 - изображение

Захистити ніжну шкіру не лише дитини, а й мами, допоможе преміальний британський бренд Little Butterfly London. Він створений з любов’ю та виключно з органічних компонентів. Відтепер марка представлена і в Україні.

Гудрун Вурм,  як і кожна новоспечена мама, на початку цього шляху зіткнулася з низкою проблем. Одна з них — брак натуральної косметики для делікатної шкіри новонародженого сина. Бажаючи подарувати своєму малюку безтурботне та здорове дитинство, вона створила органічний бренд  для найдорожчих моментів життя.

Little Butterfly London: косметика для новоспеченої мами - 2 - изображение

Магія щоденного догляду від Little Butterfly London криється в маленьких деталях, починаючи від пакування, придатного до переробки, й закінчуючи широким асортиментом. Під час вагітності крем від розтяжок ніжно зволожуватиме шкіру майбутньої мами, а охолоджуючий гель для ніг стане незамінним після появи малюка на світ. Даруючи нове життя, не варто забувати піклуватися про власне тіло, яке зазнавало постійних змін і пройшло героїчний шлях.

Засіб для купання від голови до ніг, олійка для масажу, крем для обличчя із захистом від зовнішніх факторів, лосьйон для тіла, заспокійливий крем під підгузок зроблять повсякденний догляд за дитиною простішим та приємнішим. Усі засоби безпечні для використання під час вагітності, при грудному вигодовуванню, без токсичних або сумнівних інгредієнтів у складі.

Little Butterfly London виходить за межі звичного догляду за шкірою, очищення чи зволоження. Адже найважливіше з моменту створення бренду — це дарувати радість, піднімати настрій мамам та малюкам і все це з позначками екологічно й безпечно. Косметика британської марки гіпоалергенна і підходить для чутливої, подразненої та шкіри, схильної до алергії чи екземи. Усі засоби створені найкращими технологами з дотриманням стандартів безпеки, а також мають сертифікацію від французького контролю органічних продуктів ECOCERT.

Little Butterfly London: косметика для новоспеченої мами - 3 - изображение

Набори Little Butterfly London — чудова ідея подарунку для новоспеченої мами та її малюка. Лише найпотрібніші засоби для перших днів життя та дбайливого догляду.

Ознайомитися з асортиментом та купити засоби Little Butterfly London можна в офіційному акаунті в Instagram.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top