Психологи запустили проєкт арттерапії для постраждалих від війни дітей

Психологи запустили проєкт арттерапії для постраждалих від війни дітей - 1 - изображение

Психологи запустили проєкт арттерапії для постраждалих від війни дітей

Українські психологи, активісти та арт-терапевти започаткували міжнародну ініціативу «Мрії крізь руїни очима дітей». Проєкт спрямований на відновлення психологічного здоров’я малих українців, які постраждали від війни в Україні.

Лікування мистецтвом

Суть проєкту полягає у використанні арттерапії, тобто сприятливого впливу на психіку дітей за допомогою мистецтва. При цьому не має значення, де діти перебувають зараз – в Україні чи за кордоном.

Як пояснила активістка Global Wellness Day в Україні Ірина Грибан, батьки, керуючись відеоінструкіцями, підготовленими психологами, мають допомогти дитині намалювати картину на задану тему, що відображає уявлення про щасливе життя.

На думку фахівців, заняття творчістю допоможуть дітям зменшити тривожність, прояви посттравматичного стресового розладу та депресії.

У День Незалежності України 24 серпня всі роботи дітей будуть представлені у вигляді спеціального флешмобу для світової спільноти.

«Ми хочемо показати, що діти у бомбосховищах, вимушені переселенці та біженці не занепадають духом та продовжують мріяти! І своїм прикладом демонструють силу незламності та віру в майбутнє», –  зазначила Грибан.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top