«Чорна Пантера: Ваканда назавжди» від Marvel Studios

«Чорна Пантера: Ваканда назавжди» від Marvel Studios - 1 - изображение

Фантастичний бойовик «Чорна пантера: Ваканда назавжди» буде прямим продовженням однойменного фільму про супергероя з коміксів. Стрічка має стати тридцятою за рахунком у кіновсесвіті Marvel. Перший сольний фільм про Т’Чаллу мав неабиякий успіх у прокаті, зібравши $1,347 млрд. при бюджеті $210 млн. Він отримав три премії «Оскар» – за кращі костюми, кращий саундтрек і кращу роботу художника-постановника.

«Чорна Пантера: Ваканда назавжди» від Marvel Studios оповідає історію королеви Рамонди (Анджела Бассетт), Шурі (Летиція Райт), М’Баку (Вінстон Дюк), Окоє (Данай Ґуріра) і загону Дора Міладже (зокрема, Флоренс Касумба).

Після смерті Т’Чалли вони борються, щоб захистити свою націю від втручання наддержав. Та поки жителі Ваканди прагнуть розпочати життя з чистого аркуша, герої мусять об’єднатися і прокласти новий шлях для королівства. У цьому їм допоможуть бойовий пес Накія (Люпіта Ніонго) та Еверетт Росс (Мартін Фрімен).

Дата старту: 10.11.2022
Країна: США
Студії: Marvel Studios
Жанр: Супергеройський екшн
Режисер: Райан Куґлер («Чорна пантера», «Космічний джем: Нові легенди»)
Актори: Анджела Бассетт («Месники: Завершення»), Данай Ґуріра («Месники: Війна нескінченності»), Мартін Фрімен (серіал «Шерлок»), Летиція Райт («Смерть на Нілі»), Вінстон Д’юк («Чорна пантера»), Теноч Верта, Деніел Калуя, Люпіта Ніонго та інші.
Композитор: Людвиг Йоранссон («Тенет», «Веном»)Фото: Kinomania LLC


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top