Главная страница » Новости » Спорт » Збірна України презентувала форму, у якій зіграє товариські матчі

Збірна України презентувала форму, у якій зіграє товариські матчі

Збірна України презентувала форму, у якій зіграє товариські матчі - 1 - изображение

Збірна України проведе ряд благодійних матчів. Футболісти вийдуть на поле у новій формі. Про це повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

Спереду на футболках розміщена карта нашої країни. Її контури мають прапори інших країн, які є нашими союзниками, що надають підтримку Україні у боротьбі проти рф. У середині карти є напис «United for Ukraine» та шеврон з графікою платформи зі збору коштів U24. 

«Другий елемент — номери гравців, які зображені у вигляді назв українських населених пунктів. В яких живуть справжні Герої — від маленьких дітей до людей похилого віку. Населених пунктів, які захищали і продовжують захищати справжні Герої, і які вже знає увесь світ», — президент УАФ Андрій Павелко. 

Усі зібрані від поєдинків кошти підуть на потреби українського народу. Збірна України відстоюватиме силу та мужність усього суспільства. 

Нагадаємо, що Денис Шмигаль повідомив, що уряд запускає u24.gov.ua — платформу для збору коштів на підтримку України в межах глобального проекту United24, який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Національний банк звітуватиме щодня про збір коштів. Всі міністерства будуть представляти громадськості свої звіти про те, на що саме були спрямовані кошти. Компанія «Делойт» в Україні, яка є частиною міжнародної мережі Deloitte, перевірятиме звітність міністерств і гарантуватиме прозорість роботи платформи.

Кошти будуть розподілені за трьома основними напрямками. Перше — це оборона та розмінування. Друге — це гуманітарна та медична допомога, а також допомога дітям. Третє — це відбудова України. Відновлення об’єктів критичної інфраструктури, доріг, мостів, шкіл та лікарень; відновлення електро-, водопостачання та зв’язку.


Фото: прес-служба 

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top