Главная страница » Новости » Мода » Міста щасливих людей: колекція Hero Cities від Vika Adamskaya

Міста щасливих людей: колекція Hero Cities від Vika Adamskaya

Міста

Міста наших сердець – кожна локація на мапі у скарбничці нашої незалежної України.

Дизайнер Віка Адамська випускає нову хітову капсулу Hero Cities, присвячену містам-героям, тим локаціям, які вже знають (ба більше сфотографувалися в деяких з них) Анджеліна Джолі, Боріс Джонсон та Шон Пенн. Ці міста після перемоги прийматимуть мільйони туристів, пригощатимуть їх кавою, зачарують красою та цвітом каштанів, звуками народних пісень та Дніпра ревучого, покажуть площі Свободи та Перемоги.  

«Міста щасливих людей – це все без виключення України», — впевнені у Vika Adamskaya. Команда бренду, родом із Харкова, але душею і серцем разом із кожним містом та містечком України. Адже наші люди згуртувалися і міцно підтримують одне одного. Кожна футболка з нової колекції – це шана величному місту та його історії. На принті разом із стилізованим написом назви міста розміщена дата його заснування. Українська мода — це про силу, творчість та відданість».   

Разом ми сила! Бо нам є заради чого боротися. Локація має значення #supportUkraine.

Нагадаємо, що портрет жінки, що асоціюється з Україною, з’явився у основній колекції та у лінійці аксесуарів для дому Katerina Kvit Home. Ілюстрація для авторської подушки створена у співпраці з відомою театральною художницею Дар’єю Білою – розказує про безкрайній внутрішній світ українки, з усіма переживаннями та надіями. Глибока палітра емоцій відображена кольорами: чорний смуток, землисті відтінки журби доповнені помаранчевим кольором надії та оптимізму, та звісно жовто-блакитними вустами, що символізують впевненість у своїй правоті та перемозі.


Фото: прес-служба

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top