Весна квітує: cукня із живих квітів від Vladiyan Royal

Весна квітує: cукня із живих квітів від Vladiyan Royal - 1 - изображение

В очікуванні весни, бренд Vladiyan Royal відкриває завісу власного мистецтва, представляючи унікальну весільну сукню з живих квітів. Ця творча оповідь втілює у собі природну гармонію та внутрішню силу. Фемінність, тепло, магнетизм, ніжність — це те, що прикрашає жінку, так само як омріяна весільна сукня.

Протягом шести годин над створенням сукні працювала команда з п’яти талановитих флористів. Для втілення ідеї використали 435 квітів, включаючи шість видів — гортензії, дельфініуми, троянди, півонії, гвоздики та еустоми, та 525 інших рослин.

Vladiyan Royal

Втілюючи цей проєкт, Vladiyan Royal вирішили віддати пошану найпрекраснішому явищу — природі, а ідея сукні символізує неповторність кожної людини через природу та флористику. Ця робота відтворює найбажанішу фантазію нареченої — унікальну сукню, що віддзеркалює її смак, особистість та почуття. Кожний ретельно вишитий шов, кожна дбайливо розміщена квітка, відображають бажання бренду перетворити мрію майбутньої нареченої на живу реальність.

“Сукня з живих квітів — це наш спосіб віддати шану жіночому духу та природі, яка надихає нас кожного дня. Ми сподіваємося, що вона нагадає кожній жінці про її унікальність та неповторність”, — розповідає Людмила Владіян, співзасновниця Vladiyan Royal.

бренд

Vladiyan Royal продовжує свою місію переосмислення неповторності та краси у своїх творіннях, демонструючи гармонійне поєднання майстерності та кропіткої роботи над створенням нових дизайнів.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top