TamerlanAlena: “Наше перше побачення сталося в День закоханих”

TamerlanAlena

Лютий не дарма називають місяцем кохання, коли варто ризикнути і відкритися близькій людині, запросити на побачення або влаштувати сюрприз. А День усіх закоханих – ще один чудовий привід поговорити про велике почуття: про кохання.

Символічно, що digital-обкладинку цього місяця прикрашає зіркова пара TamerlanAlena, історія якої почалася з побачення 14 лютого в невеликій піцерії.

Ми поговорили з артистами про сімейні цінності, ревнощі та конфлікти, виховання дітей, а також про тренди в косметології та про нове покоління, яке не прагне офіційного шлюбу.

Досьє

Сім’я для вас – це…

Альона: Усе. Це запорука успіху, внутрішньої сили та підтримки. Сім’я – це те, без чого не можу уявити своє життя, це частина мене. Мені пощастило народитися в прекрасній, міцній родині, де кожен стоїть горою один за одного. І донині у мене чудові, по-справжньому дружні стосунки з батьками. Цю модель я проектую і на свою сім’ю.

Сім’я – це те, без чого не можу уявити своє життя, це частина мене

Тамерлан: Для мене сім’я – це фундамент, основа і злітний майданчик для всіх починань, надійний тил. Можу сміливо заявити, що без сім’ї я не був би тим, ким є зараз, адже у нас навіть бізнес сімейний. Коли я прийняв рішення пов’язати життя з Оленою, я тим самим вибудував свій подальший життєвий шлях. Не уявляю свого існування без Альони і Тіми, це частина мене(Тимур – син TamerlanAlena).

Які найскладніші етапи ви проживали в побудові стосунків? Як ви вирішуєте конфлікти один з одним?

Альона: Найскладніший період проживали в перші роки наших стосунків: боротьба за верховенство в сім’ї та одвічне питання “хто в домі господар?”. Період розподілу обов’язків, хто за що відповідає в побутових питаннях.

На щастя, ми вчасно стали розсудливими і навчилися знаходити компроміси. За період існування нашої сім’ї та дуету ми пройшли довгий шлях і навчилися розуміти одне одного. Разом нам простіше розвиватися, ми відчуваємо постійну підтримку і мотивацію один від одного. Напевно, нам допомагає любов.

Тамерлан: Складні етапи періодично з’являються на нашому життєвому шляху, і ми їх опрацьовуємо, щоб у майбутньому не припуститися схожих помилок. Головне, мати спільне бажання вирішувати проблеми і йти далі, тоді все буде добре.

Важливо навчитися зберігати баланс у всьому, підтримувати і допомагати, йти рука об руку. Ми – дві окремі особистості зі своїми думками, цілями. Намагаємося підтримувати ідеї та рішення кожного з нас, але не тиснути, не контролювати. Стільки років разом, але ми не перестаємо захоплюватися одне одним, це надихає.

Ми – дві окремі особистості зі своїми думками, цілями

TamerlanAlena: Наше перше побачення сталося в День закоханих - 1 - изображение

Ревнощі у стосунках – це про любов чи про недовіру?

Альона: Ревнощі у стосунках – це страх втратити іншу людину і, напевно, він походить від невпевненості в собі. Ми обидва ревниві, але це, скоріше, походить від почуття власності і проявляється в дозованій формі. Щоб тільки додати вогника у стосунки, але не спалити їх. Адже не дарма в одній із наших пісень ми співаємо “Ты только мой”(сміється – ред.).

На початку стосунків, бувало, божеволіли від ревнощів і влаштовували одне одному сцени. З роками це минуло, і зараз ми можемо навіть посміятися з цього.

Тамерлан: Найімовірніше, це про комплекси і недовіру. Природно, коли ти впевнений у людині і в собі на 100%, у тебе не повинно виникати сумнівів або приводів для ревнощів. Коли ти закохуєшся в людину, намагаєшся якомога більше часу проводити разом із нею. Роль ревнощів при цьому має бути мінімальною. Вона має бути присутня у стосунках заради збереження тієї самої іскри і пристрасті, але в межах розумного.

Чи вірите ви гороскопам? Прораховували вашу сумісність?

Олена: Вірю лише частково, написане ділю на два. Іноді для інтересу можу прочитати свій і Тамерлана гороскоп. Схожість є, але наосліп вірити зіркам – не про мене. Ніколи не прораховувала нашу сумісність. Мабуть, вона досить висока, якщо стільки років йдемо по життю пліч-о-пліч.

Тамерлан: Я не прихильник сліпої віри в гороскопи. Дотримуюся теорії, що наш характер формується завдяки батькам, які вкладають певні знання та життєві правила, завдяки оточенню та людям, з якими ми ростемо.  Гороскоп іноді буває цікаво почитати, але дуже багато чого з написаного ніяк не стикається з реальним життям. Щодо нашої сумісності – питань не може бути. Думаю, якщо прорахувати, буде 100% попадання (сміється – ред.).

TamerlanAlena: Наше перше побачення сталося в День закоханих - 2 - изображение

Як думаєте, ви багато взяли від своїх батьків у вихованні дитини?

Тамерлан: Досить складне питання. Я думаю, що основи виховання ми взяли від наших батьків. Те, що вважаємо правильним і допустимим, впроваджуємо у виховання нашого сина. Недоліки у виховному процесі, здійснені нашими з Альоною батьками, намагаємося аналізувати і вже не припускатися подібних помилок. Адже час іде, змінюються інструменти та норми виховання.

Олена: Для мене завжди найголовнішим було підтримання близьких стосунків із батьками, але водночас повага до них, їхньої думки та турботи. Це я транслюю і у своїй родині.

При цьому, завжди є межі. Дитина має розуміти, що, якщо батьки сказали “не можна”, це означає “не можна” і ніяк інакше.  Дисципліна – це важливо, також важливо давати право вибору вже в ранньому віці. Коли син буде трохи старшим, зможе сам розмежовувати, що таке добре і що таке погано.

Своєму синові я намагаюся прищепити той самий трепет і любов щодо сім’ї, яка була в нас із сестрою до наших батьків. Хочу, щоб завжди панувала єдність, адже сім’я – це найважливіше в нашому житті.

TamerlanAlena: Наше перше побачення сталося в День закоханих - 3 - изображение

Чи був у вас синдром поганої матері/батька через завантаженість у кар’єрі?

Олена: Невеликий синдром поганої матері був спочатку, коли Тимко був зовсім маленьким. Іноді я вимушено виїжджала, і, навіть якщо це відбувалося всього на півгодини, мені було дуже погано, я постійно плакала. Думаю, це було також пов’язано з гормональним станом і дуже сильним зв’язком із сином. У мене в голові постійно крутилася думка, що я залишаю свого маленького янголятка. Зараз я розумію, що бути з дитиною 24\7 – не зовсім корисно: ні для мене, ні для Тіми. Тут у пріоритеті має бути не кількість, а якість.

Бути з дитиною 24\7 – не зовсім корисно: ні для мене, ні для Тіми

Тамерлан: Спочатку цей синдром відвідує кожного молодого батька. Це нормально, ти намагаєшся бути кращим. Особливо, коли це твоя перша дитина, а ти у своїх батьків теж був єдиним. Згодом приходить розуміння, як ділити свій статус із робочими моментами. Коли в мене з’являється вільний час, я завжди намагаюся приділити його синові, завезти до школи або на тренування. На всіх важливих подіях, матчах, шкільних концертах я завжди знаходжуся поруч із малим, у такі моменти ні про яку роботу не може бути й мови.

Альона: Та ж пандемія поставила все на свої місця. Дуже круто, що багато хто з цієї ситуації зміг винести користь: став більше часу проводити з сім’ями, навчився виділяти час на себе. Я вважаю, що в цьому мінімальний, але все ж таки плюс є. Усі бігли у вічній гонці і нарешті змогли пригальмувати, навчилися жити в моменті.

TamerlanAlena: Наше перше побачення сталося в День закоханих - 4 - изображение

Щоб домагатися того, чого хочеш, треба зрозуміти свої справжні бажання і потреби. Як це зробити?

Альона: Важливо згадати своє дитинство, ким ти мріяв бути. Адже саме тоді ми вміли вірити і мріяти по-справжньому, без страху. Проаналізуй своє життя і зрозумій, від чого ти отримуєш максимальний кайф. Я вірю в те, що кожна людина здатна знайти справу життя, від якої отримуватиме насолоду.

Потрібно різнобічно розвиватися, щоб відкрити для себе нові можливості. Це і подорожі, і читання книг, і перегляд навчальних лекцій. Таким чином, ти побачиш, яким неймовірним, різним і захопливим може бути життя.

Тамерлан: Зараз усе настільки доступно, що, не виходячи з дому, можна почитати навчальну літературу, подивитися розвивальні ролики на YouTube. Я, наприклад, дивлюся дуже багато інтерв’ю бізнесменів, підприємців, особистостей, які побудували себе самі. Раніше не було такого достатку можливостей, люди робили все за своїми відчуттями, методом проб і помилок. Створювали навколо себе оточення, яке прагне успіху. Зараз великий потік інформації, яку важливо також фільтрувати. Варто знайти доступного для сприйняття спікера і модель поведінки для ведення бізнесу. Знаходити відповіді на запитання, які в тебе виникають.

Жінки в сучасному світі стали багатофункціональними: працюють нарівні з чоловіками, соціально активні, встигають займатися дітьми і собою. Як знайти баланс між усім?

Альона: Важливо правильно розставити пріоритети і не намагатися нести все на собі. Як жінка, я дуже люблю доглядати за собою. Сходити на манікюр, масаж, до косметолога – все це розслабляє мене і додає впевненості. Я обов’язково виділяю кілька днів на місяць для таких процедур, відключаю телефон і присвячую цей час тільки собі. Важливо навчитися повністю розслаблятися й абстрагуватися від усього, тільки так вдасться наповнитися і відпочити. А якщо ти будеш лежати на масажі і паралельно вирішувати робочі питання – забудь про відновлення і ресурсний стан.

Для мене ідеальна формула – на всі 100% віддаватися роботі, сім’ї і так само на 100% відпочивати. Жінці важливо залишатися в гармонії з собою і завжди бути на позитиві, таким чином ми притягуємо до себе таких самих людей.

Жінці важливо залишатися в гармонії із собою

Я чітко розділяю робочий і особистий час: вдень вирішую всі питання, а ввечері цілком і повністю присвячую себе сім’ї. Ми обов’язково разом вечеряємо і під час трапези ділимося всіма подіями дня, підтримуємо одне одного. Вихідні дні завжди проводимо разом із Тимою і Тамерланом – йдемо в кіно, на пікнік або граємо в розвивальні ігри.

TamerlanAlena: Наше перше побачення сталося в День закоханих - 5 - изображение

Як ви ставитеся до такої активності з боку жінок?

Тамерлан: Я до цього чудово ставлюся і двома руками за те, щоб жінка була активною, перебувала в русі. Робота має радувати і приносити задоволення, особливо коли є сім’я. Це все-таки грошова енергія – те, що заряджає нас. Яким би успішним не був чоловік, жінці важливо здійснювати обмін енергії, адже, якщо її збирати всередині себе, це починає емоційно душити. Ми живемо в такий час, коли з кожним роком усе мчить швидше й швидше, кожен влаштовує свої перегони, до яких долучає оточуючих. У цьому ритмі дуже важливо зловити свою хвилю і отримувати задоволення від процесу.

Яким би успішним не був чоловік, жінці важливо здійснювати обмін енергії

Яку роль у прийнятті себе відіграють чоловіки, які перебувають поруч із жінкою?

Альона: Чоловік однозначно надихає жінку і нею ж надихається, це також обмін енергією. Я завжди кажу про те, що потрібно любити себе, приймати, і тоді чоловік буде робити максимально все для тебе.

Стандарти краси змінилися за останні роки. У чому вона полягає для вас?

Альона: З кожним роком мені все більше подобається природність. Фактично, я повернулася в рідний колір волосся і, як мені здається, стала навіть молодшою на вигляд. Я все частіше вибираю натуральний макіяж, а в будні дні мене можна побачити і зовсім без нього.

Мода вічно диктує нам свої стандарти, але ж вона не постійна. Вона змінюється, обертається по колу. Сьогодні робимо собі татуаж брів, а завтра йдемо його видаляти. Я прихильник того, щоб дівчата підкреслювали свої риси обличчя і фігуру, але в жодному разі не гналися за “ідеалом краси”. Кожна з нас індивідуальність – ось що важливо в собі зберегти.

TamerlanAlena: Наше перше побачення сталося в День закоханих - 6 - изображение

Як ставитеся до того, що чоловіки все частіше відвідують косметолога, роблять ботокс, манікюр та інші процедури?

Тамерлан: У моєму оточенні це було якось соромно раніше. Тим більше, я все життя займався спортом і ріс у колах, де про ботокс і мови не могло йти. Таких слів як “манікюр”, “косметичні процедури”, “косметолог” узагалі ніхто не вживав. Це було як щось іноземне й далеке. Зараз же все змінюється. Я знаю, що багато хто з моїх друзів відвідують косметологів, роблять манікюр та інші косметичні процедури. Я поки справляюся своїми силами, далі подивимося, як воно все буде.

Чи влаштовуєте ви романтичні побачення? Розкажіть про найнезвичайніше.

Олена: Я люблю балувати Тамерлана романтичними вечорами – смачна вечеря при свічках і музика на тлі. Куди ж без неї? Ми дуже любимо згадувати зародження наших стосунків, якісь смішні моменти. До речі, наше перше побачення трапилося в День усіх закоханих у піцерії (сміється – ред.). Наші друзі кажуть, що ця особлива дата привнесла якусь магію в зародження наших стосунків, зміцнила їх.

Тамерлан: Так, у нас є “своя” маленька піцерійка, де ми поклали початок нашим стосункам. Коли ми тільки створили наш дует, постійно забігали туди й обговорювали наші плани. Спочатку це були творчі плани, а потім і сімейні.

TamerlanAlena: Наше перше побачення сталося в День закоханих - 7 - изображение

Зараз молоде покоління не прагне офіційного шлюбу, частіше обирають цивільний шлюб, а то й зовсім відкладають серйозні стосунки на більш усвідомлений вік. Як вам ця тенденція?

Альона: Мене така тенденція ніколи не влаштовувала. Пропозиція руки і серця дарує жінці не просто штамп у паспорті, а певного роду впевненість у своїй половині, у такий спосіб вона почувається захищеною і розуміє серйозність намірів. Цивільний шлюб надає вам більше свободи, що теж непогано, але не дає твердості переконань, як на мене. Коли ви чоловік і дружина, це вже щось більше —  відповідальність, опора і тил.

Тамерлан: Слово “шлюб” я сприймаю як подружній союз між чоловіком і жінкою. У якийсь період це знецінили, а похід до РАЦСу прирівняли до походу в магазин. Я чітко переконаний у тому, що важливо з головою підійти до цього питання, це точно не емоційний вчинок. На ухвалення такого серйозного рішення може знадобитися деякий час. Можливо, варто пожити разом, зіткнутися з першими труднощами. Це, до речі, важливо, тому що життя звивисте, не завжди все буде йти в гору, трапляються і падіння. У процесі зближення ми знімаємо всі свої маски і відкриваємо справжнє обличчя. У цей момент ти розумієш, наскільки близька тобі людина, яка повністю відкрита перед тобою в плані емоційної віддачі.

У якийсь період це знецінили, а похід до РАЦСу прирівняли до походу в магазин

Альона: Я за те, щоб ставитися до таких речей фундаментально. Шлюб, у моєму розумінні, як фундамент: має бути завжди міцним, щоб можна було побудувати не двоповерховий будинок, а багатоповерхівку. Для цього потрібна хороша основа на роки, яка десятиліттями триматиме будову.

Тамерлан: Той факт, що молодь не поспішає офіційно закріпити свої стосунки, я вважаю цілком нормальним. Люди одне одного впізнають і коли розуміють, що це їхня людина і почуття справжні, тоді приймають важливе для них рішення.

Woman Magazine


Текст: Марія Холотій

Фото: особистий архів TamerlanAlena


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top