“Різдво на Подолі”: перша прогулянкова ковзанка та унікальна ялинка-карусель

Різдво на Подолі: перша прогулянкова ковзанка та унікальна ялинка-карусель - 1 - изображение

Набридли розрізнені різдвяні ярмарки Києва, банальні ковзанки і навіть шашлики, що ніяк не вписуються в автентично-європейський український стиль? На Подолі в цей Новий рік буде інакше! 19 грудня на Контрактовій площі відкриється грандіозна святкова локація з першою прогулянковою ковзанкою в Україні.

Мільйони гостей зможуть розважитися на новаторській для України новорічній локації. Це будуть 10 000 квадратних метрів неперевершеної краси пам’яток у найкращих європейських традиціях. Організатори ретельно опрацювали кожен її сантиметр, щоб створити повноцінний і дивовижний витвір різдвяного мистецтва за прикладом зимових містечок Страсбурга, Мюнхена і Баден-Бадена.

Різдво на Подолі: перша прогулянкова ковзанка та унікальна ялинка-карусель - 2 - изображение

“Різдво на Подолі” на честь 2022 року – це перша в Україні унікальна прогулянкова ковзанка з альтанкою для відпочинку, кав’ярнею та музичною сценою, на якій гратимуть і вуличні музиканти, і оркестр. Заповніть
заявку
– і ви теж зможете виступити на сцені перед відвідувачами ковзанки.

На додачу до цього тут на киян і гостей столиці чекає вишукана Резиденція Святого Миколая та веселі атракціони.

Що подарує “Різдво на Подолі”  на честь 2022-го?

Незвичайна прогулянкова ковзанка з довжиною льодових доріжок – понад 200 метрів. Вона розташується у сквері П. Сагайдачного поблизу оглядового колеса.

Найбільшу в столиці снігову тюбингову гірку, яка є найбільшою в столиці (висотою 6 метрів) з оглядовим майданчиком на вершині. Після спуску гості зможуть зігрітися гарячим шоколадом і смаколиками, немов на справжньому швейцарському курорті.

Різдво на Подолі: перша прогулянкова ковзанка та унікальна ялинка-карусель - 3 - изображение

Єдину в Україні неперевершену ялинку-карусель, на якій можна буде покататися.

Стильну фуд-зону з будиночками в стилі традиційних європейських ярмарківза яку відповідатиме БУХТА food station. Тут розмістять 18 проєктів з їжею. Зокрема, можна буде поласувати стейками та кебабами від Mafia BBQ, пирогами з різноманітними начинками від “Різдвяні пироги”, неординарними стравами з оселедця від Two sisters and seledka, лавашами і самосами від “Римський лаваш” та багатьма іншими.

Різдво на Подолі: перша прогулянкова ковзанка та унікальна ялинка-карусель - 4 - изображение

Понад 1000 найменувань подарунків, сувенірів та різдвяних прикрас, 35% з яких приїхали до столиці з Європи.

І звісно ж, красуню-ялинку та стильні арт-інсталяції.

У святкові та вихідні дні “Різдво на Подолі” розважить спеціальною програмою з привітаннями від Святого Миколая, виступами артистів і незвичайними дискотеками на льоду.

Насолоджуємося святами вишукано і красиво!

Різдво на Подолі: перша прогулянкова ковзанка та унікальна ялинка-карусель - 5 - изображение

Вхід на локацію вільний. До того ж на відвідувачів чекають щедрі подарунки від генеральних партнерів заходу: квитки на ковзанку – знижка 20%, на продукцію учасників ярмарку (окрім алкогольних напоїв) – 10% за умови розрахунку карткою Mastercard від Приватбанку.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top