Jerry Heil розповіла про власну незайманість зі сцени StandUp380

Jerry Heil розповіла про власну незайманість зі сцени StandUp380 - 1 - изображение

28 вересня вийшов третій випуск нового стендап-шоу Володимира Дантеса – StandUp 380. У ньому зірковим стендапером стала співачка Jerry Heil, яка вперше спробувала себе в ролі комікесси.

У своєму стендапі Яна Шемаєва порушила такі питання, як веганство, розмір грудей, власна незайманість, псевдонім та її хіт “Охрана отмена”. Виступ наскрізь пронизаний самоіронією та рефлексією співачки з приводу стосунків з батьками та власної творчості. Також у випуску Яна розповіла, кому віддасть цноту та чому назве сина Ісус_2023.

Jerry Heil розповіла про власну незайманість зі сцени StandUp380 - 2 - изображение

«Стендап — це трохи лячно і зовсім не схоже на звичний виступ на сцені. Там немає перестраховки, коли забуваєш текст та віддаєш мікрофон в аудиторію. Стендап — це проза, з купою власних сценарних законів. Твоє самопочуття коригується під стан аудиторії, напряму від нього залежить. Це цікаво і моторошно. Я дуже хвилювалась і стільки тексту не вчила зі шкільних часів. Але було класно виступити із незвичайною для жанру темою незайманості, розповісти про свій досвід. Організатор та ведучий (Вова Дантес) створили настільки теплу атмосферу, що, здається, навіть не найкращі мої жарти всі сприйняли радушно. Чи спробувала б я ще? Все можливо!» – прокоментувала Jerry Heil.

«Ми з Яною спілкуємося вже більше трьох років – з тих пір, як вона написала для мене перші пісні. Я знаю, що вона дуже любить стендап, гумор і все, що з ними пов’язано. Та й сама по собі Яна дуже весела! Коли у нас з’явилася ідея запросити зіркового коміка, першою я подумав саме про неї – я знав, що Яна давно хотіла втілити цю мрію в реальність. Мені здалося, що цей досвід буде для неї суперкорисним, і коли я подзвонив, вона відразу відповіла: “Нічого собі, я з вами!». Ну а що в нас вийшло – дивіться самі у новому епізоді», – прокоментував Володимир Дантес.

Jerry Heil розповіла про власну незайманість зі сцени StandUp380 - 3 - изображение

Окрім Jerry Heil у третьому випуску прочитали свої монологи Льоша Ральніков, Женя Бабков, Сергій Чирков та сам Володимир Дантес.


Фото: прес-служба StandUp 380


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top