Фіолет поставили яскраву крапку у всеукраїнському турі.

Фіолет поставили яскраву крапку у всеукраїнському турі. - 1 - изображение

На підтримку свого нового альбому AURORA гурт протягом чотирьох тижнів об’їхав п’ятнадцять міст. Завершальним став аншлаговий концерт у столичному клубі ATLAS.

Музиканти виконали не тільки пісні із нового лонгплею, саундпродюсером якого став Артур Данієлян, але і вже добре відомі хіти. Трек-лист концерту складався майже із трьох десятків пісень. Фанів чекали численні сюрпризи та зіркові дуети. Під час виконання пісні “Рідна” на сцену піднялася відома бандуристка Марина Круть із гурту KRUT та зіграла разом із хлопцями. А на пісні “True Love” вокалісту гурту Сергію Мартинюку компанію склав Євген Тютюнник із гурту Cloudless. У минулому Женя співав у культовому метал-гурті “Тонкая красная нить”, його екстремальний вокал додав у старий та добре відомий трек Фіолет зовсім іншого та неочікуваного звучання.

Фіолет поставили яскраву крапку у всеукраїнському турі. - 2 - изображение

— Це, чи не найвідповідальніший концерт туру в одному з кращих концертних залів країни. Важливо було після тисяч кілометрів українських доріг і 14 концертів відпрацювати максимально драйвово. Ситуація із можливостю введення воєнного стану теж добряче витріпала нерви. Але результаті – повний Атлас, відрив і спільні співи, флешмоби і відчуття того, що музика здатна міняти наше життя і реальність! — коментує фронтмен гурту Сергій Мартинюк.

Одну з найсильніших пісень із нового альбому “Космос за нас” музиканти присвятили хлопцям, які зараз боронять нас на сході країни. За словами фронтмена — це історія двох його невигаданих знайомих. Хлопець пішов на війну, дівчина часто плакала і дуже за нього переживала, він же обіцяв, що скоро повернеться і зробить її найщасливішою жінкою у світі. Зі сцени Сергій подякував всім, хто в такий складний для країни час, знаходиться на передовій та захищає рідну землю і присвятив пісню хлопцям із АТО.

Фіолет поставили яскраву крапку у всеукраїнському турі. - 3 - изображение

Гурт був приємно здивований кількістю флешмобів, що приготували для них шанувальники з fiolet family.

— Наші фани для нас — не просто люди, що люблять нашу музику, а й фактично друга сім’я. Деяких із них сміливо можна вважати повноцінною частиною команди, вони допомагають нам із організацією концертів і роблять багато важливого. Проте ми не очікували, що практично на кожній пісні будуть сюрпризи! Ви найкращі! — розчулено дякують музиканти.

Фіолет поставили яскраву крапку у всеукраїнському турі. - 4 - изображение


Фотограф — Лора Молодець.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top