Боротьба за тіло: як Кім Кардаш’ян схудла після пологів

Боротьба за тіло: як Кім Кардаш'ян схудла після пологів - 1 - изображение

Одна з найпопулярніших медіа-персон світу Кім Кардаш’ян за короткий термін після пологів змогла позбутися 20 зайвих кілограмів. Про те, як їй це вдалося, розповів зоряний тренер Андрій Несимока в новому спецпроекті “Я худну від цього” на телеканалі LIVE.

Боротьба за тіло: як Кім Кардаш'ян схудла після пологів - 2 - изображение

Читайте про боротьбу за за струнке тіло за допомогою харчування та вправ далі в матеріалі.

Вправи

Тіло 40-річної зірки багато шанувальників по всьому світу вважають еталонним. Як же досягти таких видатних форм? Річ у спеціальній техніці тренувань, що складається з 6 вправ з акцентом на один бік. Кожну вправу виконуємо по 30 секунд, робимо 6 кіл.

Таз, стегна, сідниці. Робимо випад вперед, убік, назад. І повторюємо по колу протягом 30 секунд.

Баланс. Піднімаємо зігнуте коліно, нахиляємо корпус і відводимо ногу назад. Руки симетрично рухаємо до ніг.

Грудна клітка, плечі. Робимо віджимання, потім виводимо ногу вперед і ставимо стопу на місце долоні. Тримаємо енергійний темп і глибоко дихаємо.

Кардіо. Робимо модифіковані “берпі”. Присідаємо, вистрибуємо вгору, потім виходимо в планку. Тримаємо інтенсивний темп.

Спина. Лягаємо на підлогу, відриваємо від неї руки і ноги, затискаємо сідниці. Починаємо повільно згинати підняті руки в ліктях, зводячи лопатки. Вирівнюємо на видиху руки. Дивимося перед собою.

Живіт. Лягаємо на спину і притискаємо поперек. Згинаємо одну ногу, піднімаємо її і тягнемося до неї протилежним ліктем. Чергуємо сторони на видиху.

Не забуваємо виконати вправи і на інший бік.

Харчування

Дієтичне харчування від Кім Кардаш’ян ґрунтується на принципах зменшення вуглеводів і збільшення кількості білків у раціоні. За такої системи організм починає спалювати жирову тканину вдвічі швидше, ніж за звичайного харчування.

Тривалість: 3 тижні

Особливості:

  • Відмова від вуглеводів, збільшення кількості білка в раціоні;
  • 2 літри води на день;
  • Кількість прийомів їжі збільшуємо до 5.

Раціон:

Під час дієти заборонено вживати високовуглеводні продукти, зокрема крупи, картоплю, продукти, що містять злакові та борошно, а також фрукти з високим вмістом цукру, такі як банани, виноград і дині. Також не рекомендується вживати моркву, буряк і кукурудзу. Цукор у будь-яких інших проявах теж слід виключити.

Основу раціону має становити білок. Дозволено їсти рибу, морепродукти та м’ясо, а також молочні продукти невисокої жирності, зокрема сири.

Овочі та зелень можна вживати в помірних, але необмежених кількостях. Також дозволено додавати до страв горіхи, насіння і приправи.

Рецепт безвуглеводної ПП-шаурми

Для приготування нам знадобиться капуста, огірок, листя салату, відварене м’ясо курки і варене яйце. Майонез із легкістю можна замінити пастою з сиру та кропу. Овочі потрібно нашаткувати, а сир із кропом збити в блендері до однорідної маси, попередньо додавши трохи кефіру. Посолити й поперчити. Листя салату змастити пастою, викласти нашатковану курку, овочі та яйце. Загорнути у звичний рол і можна ласувати здоровим і смачним перекусом.


Фото: прес-служба LIVE


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top