Надін Медведчук про свою мамопластику: «Не очікувала такого хайпу!»

Надін Медведчук про свою мамопластику: «Не очікувала такого хайпу!» - 1 - изображение

Зазвичай зірки за апетитні форми і досконалий вигляд дякують природі та мамі з татом, красиво уникаючи розпитувань журналістів про будь-які хірургічні втручання. Але найвідоміша українська блогерка, учасниця 11 сезону проєкту «Холостяк» Надін Медведчук пішла іншим шляхом і всі деталі своєї операції зі збільшення грудей показала в сторіс.

Що стало останньою  краплею у рішенні зробити мамопластику, чи не боїться порівнянь із Софією Стужук, хто підтримував її під час операції  і реабілітації – про все це попри період відновлення після операції та величезну завантаженість робочого графіка Надін розповіла в інтерв’ю для Woman.

У своєму інстаграм ви повідомили про мамопластику і пояснили причини, чому наважились на цю операцію. Але в коментарях тривають справжні бої між вашими підписниками. Одні підтримують, інші хейтять. Для вас така реакція стала несподіванкою?

Чесно кажучи, я морально була готова до конфлікту в коментарях і до хейту, але не очікувала такого хайпу. Ось це  була справжня несподіванка! Охоплення публікації про операцію налічує більше 1 млн фоловерів, а сторіс в момент операції дивилися 500 тисяч людей. Цікаво, що буде, коли я народжу дитину?

Надін Медведчук про свою мамопластику: «Не очікувала такого хайпу!» - 2 - изображение

Як ви ставитесь до того,  що в коментарях підписники вас  порівнюють із Софією Стужук щодо схильності вдосконалювати себе?

Я не бачу сенсу в цьому, адже багато жінок щодня роблять мамопластику. А якщо я народжу 3 дитини, теж скажуть що повторюю за Софією?)

Що стало для вас останньою краплею в рішенні зробити собі мамопластику?

Весною під час блогерської подорожі до Єгипту всі мої колеги були зі «зробленими» грудьми, а я все думала, як краще так сфотографуватись, щоб груди виглядали шикарно. У мене з юності була невелика асиметрія грудей, тому я поставила два різних круглих імпланти 315 і 275 мл. Зауважу, що я не робила підтяжку, адже мені важливо в майбутньому кормити дитину. Зараз вже пройшло 2 тижні з дня операціі і груди шикарно виглядають, а головне – вони однакові!

Як ви готувалися до операції? Що допомагало налаштуватись на позитивний результат?

Я по життю затятий оптиміст, вірю в силу думки, тому просто налаштувалась на те, що все пройде швидко і легко. І справді, в мене нічого не боліло, а після наркозу я себе почувала значно краще, ніж до. Може лікарі там щось підмішали?! (сміється)

Надін Медведчук про свою мамопластику: «Не очікувала такого хайпу!» - 3 - изображение

Для ваших батьків операція стала сюрпризом. Тобто ви їх поставили вже перед фактом. Чому так вирішили зробити?

Я їм розказала вже після операції і після публікації в Інстаграм. Адже я точно знала, що якщо розкажу до операції, мама прилетить першим рейсом Мілан-Київ і заборонить мені робити будь-що.

Хто підтримував вас під час операції і реабілітації?

Мене найбільше підтримали подруги, допомогли забрати речі з лікарні й усе облаштували вдома. Це учасниці проєкту «Холостяк» Зая Юля, Ліза, блогерки Іра Панахида, Юля Кучер, Ванеса Віноградова і багато інших дівчат.

Історія свідчить, що після першої операції з вдосконалення себе далі важко втриматись від інших втручань. Адже завжди є що поліпшити. Що ви думаєте з цього приводу?

Я думаю, що це вибір кожного. Я не можу точно сказати, чи це остання моя операція. Наприклад, народження дитини може вплинути на стан грудей і можливо знадобиться повторна мамопластика.

Проте мій вибір на сьогодні – це поки збільшення грудей. Надалі хочу лише прокачати своє тіло в залі, тому саме зараз у пошуках хорошого тренера.

Надін Медведчук про свою мамопластику: «Не очікувала такого хайпу!» - 4 - изображение

Що ви тепер сказали б тим, хто хотів би  зробити мамопластику, але вагається або боїться?

Рекомендую спочатку довести свій організм до ідеального стану – тільки в такому випадку все пройде вдало, легко і результативно. Перед операцією я пів року працювала над рівнем гормонів в організмі, щоб все пройшло ідеально. Також обов’язковим є позитивне налаштування на процедуру і свідомий вибір лікаря. Слухайте свою інтуїцію і не читайте на форумах історії невдалих операції! Ще одна порада: природність завжди буде в тренді, тому добре подумайте про розмір перед операцією. Саме цим правилом я керувалася при виборі розміру імплантів. Все це є запорукою успіху!

Надін Медведчук про свою мамопластику: «Не очікувала такого хайпу!» - 5 - изображение


Текст: Екатерина Садыкова

Фото: личный архив Надін Медведчук


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top