Надін Медведчук про свою мамопластику: «Не очікувала такого хайпу!»

Надін Медведчук

Зазвичай зірки за апетитні форми і досконалий вигляд дякують природі та мамі з татом, красиво уникаючи розпитувань журналістів про будь-які хірургічні втручання. Але найвідоміша українська блогерка, учасниця 11 сезону проєкту «Холостяк» Надін Медведчук пішла іншим шляхом і всі деталі своєї операції зі збільшення грудей показала в сторіс.

Що стало останньою  краплею у рішенні зробити мамопластику, чи не боїться порівнянь із Софією Стужук, хто підтримував її під час операції  і реабілітації – про все це попри період відновлення після операції та величезну завантаженість робочого графіка Надін розповіла в інтерв’ю для Woman.

У своєму інстаграм ви повідомили про мамопластику і пояснили причини, чому наважились на цю операцію. Але в коментарях тривають справжні бої між вашими підписниками. Одні підтримують, інші хейтять. Для вас така реакція стала несподіванкою?

Чесно кажучи, я морально була готова до конфлікту в коментарях і до хейту, але не очікувала такого хайпу. Ось це  була справжня несподіванка! Охоплення публікації про операцію налічує більше 1 млн фоловерів, а сторіс в момент операції дивилися 500 тисяч людей. Цікаво, що буде, коли я народжу дитину?

Надін Медведчук

Як ви ставитесь до того,  що в коментарях підписники вас  порівнюють із Софією Стужук щодо схильності вдосконалювати себе?

Я не бачу сенсу в цьому, адже багато жінок щодня роблять мамопластику. А якщо я народжу 3 дитини, теж скажуть що повторюю за Софією?)

Що стало для вас останньою краплею в рішенні зробити собі мамопластику?

Весною під час блогерської подорожі до Єгипту всі мої колеги були зі «зробленими» грудьми, а я все думала, як краще так сфотографуватись, щоб груди виглядали шикарно. У мене з юності була невелика асиметрія грудей, тому я поставила два різних круглих імпланти 315 і 275 мл. Зауважу, що я не робила підтяжку, адже мені важливо в майбутньому кормити дитину. Зараз вже пройшло 2 тижні з дня операціі і груди шикарно виглядають, а головне – вони однакові!

Як ви готувалися до операції? Що допомагало налаштуватись на позитивний результат?

Я по життю затятий оптиміст, вірю в силу думки, тому просто налаштувалась на те, що все пройде швидко і легко. І справді, в мене нічого не боліло, а після наркозу я себе почувала значно краще, ніж до. Може лікарі там щось підмішали?! (сміється)

Надін Медведчук

Для ваших батьків операція стала сюрпризом. Тобто ви їх поставили вже перед фактом. Чому так вирішили зробити?

Я їм розказала вже після операції і після публікації в Інстаграм. Адже я точно знала, що якщо розкажу до операції, мама прилетить першим рейсом Мілан-Київ і заборонить мені робити будь-що.

Хто підтримував вас під час операції і реабілітації?

Мене найбільше підтримали подруги, допомогли забрати речі з лікарні й усе облаштували вдома. Це учасниці проєкту «Холостяк» Зая Юля, Ліза, блогерки Іра Панахида, Юля Кучер, Ванеса Віноградова і багато інших дівчат.

Історія свідчить, що після першої операції з вдосконалення себе далі важко втриматись від інших втручань. Адже завжди є що поліпшити. Що ви думаєте з цього приводу?

Я думаю, що це вибір кожного. Я не можу точно сказати, чи це остання моя операція. Наприклад, народження дитини може вплинути на стан грудей і можливо знадобиться повторна мамопластика.

Проте мій вибір на сьогодні – це поки збільшення грудей. Надалі хочу лише прокачати своє тіло в залі, тому саме зараз у пошуках хорошого тренера.

Надін Медведчук

Що ви тепер сказали б тим, хто хотів би  зробити мамопластику, але вагається або боїться?

Рекомендую спочатку довести свій організм до ідеального стану — тільки в такому випадку все пройде вдало, легко і результативно. Перед операцією я пів року працювала над рівнем гормонів в організмі, щоб все пройшло ідеально. Також обов’язковим є позитивне налаштування на процедуру і свідомий вибір лікаря. Слухайте свою інтуїцію і не читайте на форумах історії невдалих операції! Ще одна порада: природність завжди буде в тренді, тому добре подумайте про розмір перед операцією. Саме цим правилом я керувалася при виборі розміру імплантів. Все це є запорукою успіху!

Надін Медведчук


Текст: Екатерина Садыкова

Фото: личный архив Надін Медведчук

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top