NO AGE. NO LIMITS: національний конкурс краси MISS NEW MATURE

NO AGE. NO LIMITS: національний конкурс краси MISS NEW MATURE - 1 - изображение

28 червня 2021 року о 18:00 на сцені Chamber Plaza відбудеться конкурс краси для жінок MISS NEW MATURE у трьох вікових категоріях – 40+, 50+ та 60+.

Мета конкурсу MISS NEW MATURE – популяризація здоров’я, краси та творчого потенціалу серед жінок 40+ у всьому світі. Цього року в конкурсі візьмуть участь 50 жінок, представниць найрізноманітніших професій і роду зайнятості – від  домогосподарок до топ-менеджерів світового рівня.

Організаторка конкурсу Галина Бурнишева (70 років, журналістка, авторка книжки “Ключ до вічної молодості для жінок”, модель, засновниця і керівниця модельної школи для жінок) розповідає ідею створення проєкту: “Модельну школу для дівчат 40+ New Mature Models було створено 3 роки тому, вона одразу позиціонувалася як платформа для розкриття, прояву, трансформації та розвитку дорослої жінки. На сьогодні школа налічує понад 1000 випускниць, і практично кожна з них говорить про те, який вплив справило на неї навчання в цій школі. Головне досягнення проєкту полягає в тому, що жінка перестає боятися свого віку і починає бачити ті можливості, про які вона раніше не підозрювала і не мріяла. Основна місія та ідея нашого конкурсу в тому, що в будь-якому віці ми можемо продовжувати розвиватися і відкривати в собі нові таланти і здібності. NO AGE. NO LIMITS. (Немає віку. Немає меж.)”.

Переможниць обиратимуть професіонали з різних сфер діяльності: В’ячеслав Дюденко, Рост Дикий, Ірина Келлер, Олександр Онуфрієв, Наталія Найда, Олександр Бутс.

Хедлайнер вечора – Гарік Кричевський з його вічно молодими хітами. Також у концертній програмі конкурсу свої найкращі композиції виконають фіналіст програми Х-фактор Данило Клягін і заслужена артистка України Наталія Морозова. Атмосферу вечора підтримуватимуть професійні ведучі – топ-модель, ікона стилю та бізнес-леді  Ірина Дюденко та сценарист, кліпмейкер Олексій Донцов.

Квитки можна замовити за посиланням – https://bitly.su/f4zHAw


Фото: прес-служба MISS NEW MATURE


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top