Олександр Заліско: «Хочу вирости як медійна особистість і бізнесмен»

Олександр Заліско

Він не боїться експериментів і вміє дивувати підписників. Олександр Заліско — шоумен і блогер, чиї сторіс — це влоги по-новому, з деталями і відвертістю. Попри це, теми його блогу, певнить він сам, покликані розвивати свідомість суспільства. Звідси і пости про здоров’я, вакцинацію, український бізнес і саморозвиток. Для чого Олександр планує набирати вагу, як реагує на хейт та скандали і з ким дружить у блогерській тусовці — у нашому інтерв’ю.

Сашо, нещодавно ти був у Києві. Чим займаєшся зазвичай у столиці?

Я буваю час від часу в столиці, зазвичай їду просто по справам робочим. Останній раз був на зустрічі з учнями інстаграм-курсу разом Таньою Самбурською, Женьою Гордієнко, Васьою Тимошенко. Ми відповідали на запитання, спілкувалися про розвиток учнів. А взагалі, коли їду в Київ, то доповнюю поїздку якимось зустрічами, зйомками.

Чому не переїздиш до Києва? Там же більше можливостей, хіба ні?

Ви знаєте, це, мабуть, найчастіше питання, яке в мене крутиться в голові, і яке мені задають усі. Я думаю про це, але мені стрьомно щось, не знаю (усміхається). У мене навіть немає відповіді, чого. Хіба що через батьків і друзів. В в Києві більше можливостей, правда. Переживатєльний я! (сміється)

Зараз багато підписників слідкує за твоїм зовнішнім перевтіленням. Ти задався ціллю набрати 10 кілограмів за 21 день. Для чого тобі це потрібно?

Ви побачите все скоро! Так я собі захотів, і це мій експеримент. Скоро все стане явним, ви все зрозумієте!

Що для тебе означає фраза «бодіпозитив»?

Це любити себе, любити своє тіло, яким би воно не було. Це не означає, що треба зупинитися і нічого не робити. Просто треба любити себе і хотіти бути кращим.

Ти часто піднімаєш тему здоров’я у блозі. Як гадаєш, чому блогерам варто транслювати такі меседжі?

Я цікавлюся своїм здоров’ям, і хочу, щоб люди також звертали увагу на своє самопочуття, свій стан. Щось ми робимо для картинки, для розваг, а щось ми робимо для благої цілі. Хочу, щоб люди задалися питанням: «О, а може треба звернути увагу? Може, здати аналізи?». Коли я хворів на коронавірус, я нікуди не виходив і був відповідальним. Це теж приклад для людей.

Олександр Заліско

У коментарях в тебе були суперечки з деякими фоловерами на тему вакцинації. Що гадаєш про інформаційну свідомість людей щодо цієї теми?

Вакцинуватись чи ні — рішення кожного. Піднімаю цю тему, бо вона актуальна, і в мене є стосовно цього думки. Я в більшості випадків висловлюю свою позицію, чого б вона не стосувалася. Люди не обізнані, не свідомі. Я помітив на просторах України та СНД — в нас дуже швидко розповсюджується паніка. Наприклад, у нас в Чернівцях дуже популярне перехрестя Проспекту і Стасюка. Колись там були одні світлофори, тепер їх зробили по-іншому, інакше регулюється рух. І стало краще. Але люди тільки й кажуть: «Що там наробили? Тепер нічого не понятно!». Все тому, що люди бояться чогось нового. І так майже у всьому! Люди нічого не знають про вакцинацію, я теж не знав. Але я почав дивитися відео, де усе пояснюють науковці, лікарі. Я особисто розпитував вакцинованих знайомих про результат. Доводиш людям, що індійська Astrazeneca — теж нормальна, бо виробляється на заводі, який продукує 60 відсотків вакцин у світі, а вони все одно не хочуть нічого чути. Я не закликаю людей вакцинуватися, просто вважаю, що без вакцини потім будуть наслідки.

Деякі інфлюенсери нам в інтерв‘ю розповідали, що серед блогерів є своє ком’юніті, де обговорюються сучасні тренди і контент. Ти частина цього також?

Насправді є декілька ком’юніті на просторах українського інстаграму. Я частина одного з таких, і я вважаю, наше — найсильніше. У нас свідомі блогери, з дорослою адекватною аудиторією. Ми справді обговорюємо тренди, комунікацію з брендами, створення контенту, що працює, що не працює. І круто, що таке є, і я частина цього, бо кожен з нас сильний у цій команді.

Giveaway ще досі ефективний інструмент активізації аудиторії?

Все дуже відносно, бо є різні гіви. Є особисті, де блогер щось дарує за підписку на один акаунт. Це ефективно. Є кругові гіви, які ефективні в певних моментах і при певному рівні блогера. Має бути так званий період «входу в круг». Загалом, усі гіви ефективні для блогера, але у правильний момент.

В реальному житті, поза сторіс, блогери — це друзі? З ким у тебе тісні стосунки? Є друзі, яких втратив з настанням популярності?

В реальному житті блогери, так само, як і всі люди — хтось друзі, а хтось ні. Я в найближчих стосунках з Наталі Литвин і з Сашою Куровським. По відчуттях це навіть не те, щоб друг, а навіть брат двоюрідний. Коли мені бувало важко, вони підтримували. Коли ми бачимося, мені завжди з ними цікаво. Величезне їм дякую, що вони є. Також близько спілкуємося з Таньою Пренткович і Андрієм Гонковським, з Лесиком, Дашою Запісочною. Головне — ми з друзями можемо говорити без телефону. Я дуже слідкую, як людина себе поводить в інсті і в реальному житті. Друзі, яких втратив через популярність — таких нема. Є такі, з якими просто перестали спілкуватися, розійшлися дороги, але популярність тут ні до чого.

Як твоя родина ставиться до твоєї діяльності? Ким вони тебе уявляли, коли ти був юним?

У рідних спершу було нерозуміння, для чого я це роблю. Коли з‘явилися гроші і успіх, коли в мене все вдалося і з’явився результат, то почали ставитися до цього похвально. Я роблю хорошу справу, нічого поганого нема. Але коли матюкаюся часом десь в сторіс, то соромно перед мамою (усміхається). Мама дуже близько до серця сприймає події в інстаграмі. Коли вкрали жигуля, мама дуже переживала (сміється). Я стараюся тепер її попереджати і заспокоювати. Ким мене уявляли батьки в дитинстві? Навіть не знаю, це треба запитати в них. Вони лише наголошували, щоб я гарно вчився. І я слухався (усміхається).

Олександр Заліско

Чого наразі хочеться особисто тобі найбільше? Яка твоя мета, скажімо, на цей рік?

Це дуже цікаве запитання. Моя мета — зібрати навколо мене класну і сильну команду. Щоб робота відбувалася з ростом і без сварок. Щоб усе було в кайф і було натхнення рухатися вперед у своїй справі. Блогерське життя дуже виснажує, а команда, якій потрібна не просто зарплата, це дуже круто! Крім того, хочу вирости як медійна особистість і бізнесмен. Якась реалізація має бути (усміхається).

Текст: Вікторія Покатілова

Фото: особистий архів Олександра Заліска

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top