Міла Бараєва розповіла про розлучення: “Ми любимо одне одного, але по-іншому”

Міла Бараєва розповіла про розлучення: Ми любимо одне одного, але по-іншому - 1 - изображение

Українська блогерка та безнесвумен зізналася в Instagram, що офіційно розлучилася з чоловіком Романом Салабаєм. Пара почала свої стосунки 2015 року, влітку 2018 року в них народився син Максим, а у вересні 2020 року Міла і Роман зіграли весілля.

“Офіційно розлучені 1 квітня. Тема, яку активно намагається підняти моя аудиторія місяцями, залишиться нашою особистою, – написала Міла в Instagram. – П’ятий місяць ми не живемо разом. Так буває, на цьому все. Ми кохаємо одне одного, але по-іншому. Щиро бажаємо одне одному щастя. Безмірно дякуємо одне одному за все. Щасливі, що в нас є син, любимо його найбільше в житті. Відзначили цей день келихом “розе”, обійнялися і пішли жити своїм життям”.

“Я не дуже багато і не дуже детально висвітлюю моменти особистого життя в Instagram, але я намагаюся бути максимально щирою, хоча б у фактах, які відбуваються, – розповіла Міла на своїй сторінці. – Мені було досить важко, коли мені ставили ці запитання, а я не була готова, не хотіла ще про це говорити. Я рада, що сьогодні змогла поділитися тим, що сталося. Тепер мені стало легше тут спілкуватися з вами і бути на одній хвилі”.

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by любові не уникнути (@mila_baraeva)

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Роман Салабай (@roman_salabay)

 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by любові не уникнути (@mila_baraeva)


Автор: Марія Мельник


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top