Аліна Грімм: “Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла”

Аліна Грімм: Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла - 1 - изображение

Ексклюзивне інтерв’ю для нашого Інтернет-порталу дала Аліна Грімм – у минулому мейк-ап артист, а зараз – творець лінії одягу і відомий блогер. Аліна розповіла про “перекваліфікацію блогу”,  вибір школи для синочка, догляд за собою,  тренування та харчування, а також – поділилася думкою щодо ролі жінки в сім’ї та своїми планами на майбутнє.     

Аліно, розкажіть, як і чому вирішили завести блог в Інстаграм, який головний посил вашої сторінки?

На момент створення сторінки, я навчалася і розвивалася в напрямку візажу. Огляди люксової косметики, яку було  не знайти  в українських магазинах, підвищували інтерес до моєї сторінки.

Які у вас улюблені теми для обговорення в Мережі, і чи є заборонені? Чи доводилося стикатися з хейтом? І наскільки взагалі для вас важлива громадська думка?

Оскільки з б’юті-блогу моя сторінка переформатувалася в лайфстайл, поле тем для обговорень значно розширилося. Я можу собі дозволити, у межах допустимого, порушити питання навіть політичного або релігійного характеру. Мені важливо відчувати себе вільною, хоча б там, де я можу це зробити.

Проте я б не стала виносити на обговорення  сімейні сварки, або подробиці інтимного життя; теми, в яких я абсолютно не компетентна; не хотілося б відкритих конфліктів з іншими блогерами – це поганий хайп.

Хейт закономірний для великої аудиторії, і зростає в міру її збільшення. Соціальний анамнез хейтера, більшою мірою являє собою незрілого підлітка,  або дорослої, неосвіченої, “забитої”, вузькомислячої  людини, наслідком агресії  яких часто є психологічні проблеми на тлі важкої економічної ситуації в країні, де люди, особливо за межами Києва,  вимушені “виживати” й терпіти, що “загострює” сприйняття  ними демонстрації життя людей, які перебувають у добробуті й відносній свободі дій. Наше життя для них, немов серіал, вони так переймаються нами, що всі наші події, дії та слова пропускають через себе.  Тому,  я не можу брати до уваги зміст сказаних хейтерами слів, чиї важкі життєві обставини, оточення і туманні перспективи, змушують їх культивувати негатив і, немов лаву, вихлюпувати його на будь-кого. Якоюсь мірою я вже “обросла бронею”.

Що ж стосується громадської думки, я за вдачею бунтарка і завжди прагнула до набуття внутрішньої свободи, бажаючи деструкції стереотипів, забобонів, кліше, підвалин і так далі. Вони завжди ставали причиною моїх внутрішніх конфліктів і думок, що “я якась неправильна”.

Через деякий час я просто стала розділяти поняття і людей на “мої/не мої”, останніх просто ігнорую або відпускаю. Адже саме “мої” створюють сприятливе середовище для життя, наповнюють його фарбами, поповнюють життєву енергію і дають змогу мислити  у творчому руслі. Думка лише вузького кола людей має для мене значення. 

Аліна Грімм: Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла - 2 - изображение

Відомо, що раніше ви активно розвивалися в б’юті-індустрії. Часто застосовуєте ці знання в повсякденному житті? Якому мейку віддаєте перевагу ви самі, і чи можете вийти “у світ” абсолютно не нафарбованою?

Я з тих людей, яких дуже змінює макіяж, імідж і навіть просто знижують масу тіла. Мені важливо залишатися самою собою, навіть на заході, не кажучи вже про повсякденне життя. Я завжди віддаю перевагу легкому макіяжу, що підкреслює достоїнства і лише трохи приховує недоліки. Моя тональна основа (Kevin Aucoin Essensual Skin Enhacer у відтінку 7 і 9), має бути нанесена (пензлик Annbeauty G2),  супертонким шаром, бути нейтрального підтону й повторювати легке світіння шкіри. У мене досить виразні вилиці, тому скульпторами я не користуюся вже близько двох років. Рум’яна (сух. HOURGLASS –  Diffused Heat, крем. NARS – Dolce Vita; пензлик Annbeauty A3),   неймовірно “освіжають” і “оживляють” моє обличчя, тому вони обов’язкові навіть для повсякденного макіяжу.

Оформляючи брови, я люблю підкреслювати їхню густоту і виразність, зберігаючи при цьому “легкість”. Для заповнення прогалин між волосками і коригування форми я використовую лайнер MAC у відтінку Lingering, а зверху “розправляю” і фіксую волоски гелем відтінку Revitalash у відтінку Soft Brown.  Я так само в захваті від туші цього бренду: вона дуже стійка, легко змивається, шикарно укладає вії “віялом”. Для вечірнього макіяжу, я легко розтушую бронзові кремові тіні (Tom Ford Naked Bronze, Charlotte Tilbury Bette; пензлик Tom Ford 11) на рухому повіку і коричневим олівцем (Charlotte Tilbury The Classic Brown Powder Pencil) додам стрілку, щоб зробити погляд виразнішим.

Губи мають гармонізувати з рум’янами, тому я вважаю за краще повторювати свій натуральний відтінок, роблячи їх трохи більш насиченими за допомогою олівців для губ  (Kevin Aucoin – Minimal, Charlotte Tilbury – Iconic Nude), або помади (Charlotte Tilbury – Very Victoria).  У спекотний день, або для стійкості можу припудрити т-зону пудрою на основі сухої гіалуронової кислоти (By Terry – Hyaluronic Hydra-Powder).

Для мене дуже важливо, насамперед, бути красивою  і доглянутою для себе – навіть тоді, коли цього майже ніхто не бачить. Тому догляду за шкірою я приділяю особливу увагу, і моя шкіра відповідає на це вдячністю. Досвідченим шляхом я дійшла до того, що ексфоліація (ретинол, кислоти), зволоження  і відсутність фактора стресу – мої ключики  до чистої і сяючої шкіри. Сьогодні я можу вийти в “люди” без макіяжу і регулярно роблю це в історіях (без накладених поверх масок і фільтрів). Для мене це теж свого роду комфорт, свобода і розкіш мати гідний вигляд у будь-який час доби. Крім того, для мене важливо, щоб слова і дії людини були підкріплені результатом. Якщо цього не відбувається або він іде на хитрощі (“вилизуючи” в редакторах кожне фото і постійно ховаючись під масками і фільтрами), – це привід засумніватися в користі його досвіду, компетентності та чесності. Регулярно стаючи жертвою маркетингу, люди звертаються до блогерів за правдою, обмінюючи цінний досвід на взаємодопомогу і можливість монетизації блогу.

Чи були у вас яскраві експерименти із зовнішністю і, можливо, якісь зміни в планах?

Озираючись назад, ловлю себе на думці, як же добре, що час радикальних експериментів  із зовнішністю розпочався і закінчився у мене в підлітковому періоді. Якою мене тільки не бачили: чорна, біла, руда, фіолетова, начісування, коротке волосся, пірсинг над губою, два – в носі, брови, наведені чорною  підводкою. Без зайвих слів зрозуміло, чому я навіть не хочу дивитися на фото того періоду. Виглядала я старшою за свій вік, абсолютно собі не подобалася, мала вагон і маленький візок комплексів. Мені знадобилося багато років, щоб навчитися знаходити і підкреслювати сильні сторони своєї зовнішності. Зараз я перебуваю в гармонії з душею і тілом, задоволена своїм зовнішнім виглядом, прагну до утримання цього стану і пролонгації моєї  молодості.

Аліна Грімм: Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла - 3 - изображение

У кожного своє розуміння краси. Що краса означає для вас? Чи вважаєте себе красивою дівчиною, і чи є у вас якісь еталони?

 Поняття “краса” я ототожнюю з доглянутістю, яка, зі свого боку, тісно пов’язана зі “здоров’ям”: доглянуте, підтягнуте тіло, гарна посмішка, акуратний манікюр, здорове волосся і шкіра, іскристі очі. Але навіть вродлива, з естетичного погляду дівчина, легко може затьмарити свою красу неграмотною промовою або поганим смаком в одязі, або ж – вродлива і розумна дівчина може бути нудною і нецікавою, якщо не приправить цей мікс харизмою. І так, ми маємо збірний образ “краси”, який, на мою думку, складається з коктейлю: доглянутості, здоров’я, інтелекту і харизми.

Чи вважаю я себе красивою? Мені не доводиться про це замислюватися, оскільки мене щодня обсипають компліментами. Ми не обираємо тіло, в якому народжуємося, але в процесі життя ми здатні як погубити його, так і змусити працювати на нас.  Я вибрала другий варіант. Що стосується еталонів краси, то мати таких я була схильна в дитинстві, але вони постійно змінювалися і з часом я зрозуміла, наскільки це безглуздо. Безумовно, є дівчата, жінки, зовнішність яких мені симпатична. Це Тіна Кароль, Лілі Роуз Депп, молода Клаудія Шиффер, Мішель Пфайфер, Кріссі Тарлінгтон, неземна краса юної Міли Йовович, ідеальна з усіх боків Кендалл Дженнер. Напевно, я про когось ще забула.

Чи завжди були задоволені своєю фігурою і зовнішністю або довелося щось “підкоригувати”?

Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла. Різницю визначила щоденна робота над собою, як би банально це не звучало. У підлітковому віці я з’їдала по 5 упаковок сухариків, їла котлетки з пюрешкою, запивала це все солодким чаєм з вафлями, а ввечері з друзями пила пиво і закурювала його сигареткою. Своїй далеко неідеальній фігурі і шкірі я знаходила переконливе виправдання – гормони і широка кістка, які автоматично знімали з мене відповідальність за свій зовнішній вигляд. Коли я подорослішала, завершився період статевого дозрівання, а в Інтернеті почали з’являтися “меми” на тему широкої кістки, я змогла простежити закономірність між моїм способом життя, харчовими звичками і зовнішнім виглядом. Особливо після народження сина в мені прокинувся внутрішній протест: не потрібно мене списувати, я вам ще покажу. З дитинства я боялася перетворитися на нещасну середньостатистичну жінку-матір, яка тягне на собі і дім, і роботу, і дітей, жертвуючи своєю красою, змирившись із думкою, що така потреба – доля вроджених красунь із заможними чоловіками.

А як же увага і психологічне здоров’я? Адже жінка має отримувати із зовні  любов, увагу, турботу, заповнювати ними свою жіночу енергетику,  надихатися і транслювати любов на близьких і оточуючих. Це проявляється в найдрібніших деталях і суттєво змінює якість життя. З молодої, авторитарної, вічно незадоволеної, втомленої дружини-домогосподарки я потроху почала перетворюватися на  красиву, задоволену, життєрадісну жінку з безладом у домі, але знов щасливою сім’єю.

Я стала відвідувати зал, поступово проводила роботу над помилками харчових звичок, виправила асиметрію губ за допомогою філлера і “оживила” “вбиті” грудним вигодовуванням груди за допомогою маммопластики. Звичайно, я досі знаходжу, догляду якої частини тіла варто приділити більше уваги, але, загалом, сьогодні мої дії спрямовані на утримання результату, якого вдалося досягти наполегливою працею.

Аліна Грімм: Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла - 4 - изображение

Аліно, ви запускаєте свою лінію одягу. Розкажіть, будь ласка, про це докладніше.

Ідея із запуском свого бренду одягу не прийшла до мене спонтанно. Банально, але вона все більше маячила в моїй голові, у міру розвитку сторінки в Інстаграм. Сповна наївшись б’юті-тематикою, я на якийсь час відійшла від неї. Кинувши роботу спочатку б’юті-байєра, а потім візажиста-бровіста, я стала більше часу приділяти сім’ї і собі. Результат не змусив на себе чекати і питання, “як досягти красивого тіла?” витіснили питання про ідеальну тональну основу. Спорт і правильне харчування червоною  ниткою проглядаються в моєму профілі. Щодня я отримую повідомлення від передплатниць про те, як сильно я, власним прикладом, надихаю їх на позитивні зміни в зовнішності, в тому числі, за допомогою спорту. Крім того, багато хто відзначає і поділяє мій смак в одязі, тому, на свій страх і ризик, я  зважилася запустити лінійку спортивного одягу.

Кілька місяців я накидала кострубаті ескізи, і загалом не могла зібратися, не знала, з чого почати, оскільки практично нічого в цьому не розумію. На щастя, я майже вчасно звернулася по допомогу в Інстаграм і мені написала дівчина Ніка, з якою ми тепер компаньйони. Ніка закінчила Institutio Marangoni в Парижі і володіє всіма навичками для реалізації моїх задумів. Вона малює гарні ілюстрації, знається на моделюванні, тканинах, володіє базою необхідних контактів, а якщо такого немає, дістане його  з-під землі.  Крім того, вона просто дуже красива, молода, амбітна дівчина і мені дуже приємно з нею працювати.

Ми трохи пізно приступили до роботи над колекцією – у серпні, коли фабрики йдуть у відпустку. Тож, старт продажів плануємо на другу половину жовтня. Ми активно працюємо над усіма супутніми процесами, поки очікуємо на доставку тканин з Китаю та Італії. Нам дуже хотілося зробити гідний, якісний і стильний спортивний одяг, тому з пошуком тканин теж довелося заморочитися.

Аліна Грімм: Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла - 5 - изображение

Ви стежите за модою? Що з модних новинок вам не подобається або смішить?

Я не веду світського способу життя, тому в мене немає потреби пильно стежити за зміною модних тенденцій, рідко купую трендові речі і в люксі віддаю перевагу довговічній класиці. Швидше, не сміх, а нерозуміння з мого боку,  можуть викликати  цілеспрямовано зістарені речі з високим цінником, надто “фрікові” або навпаки масові  тренди  теж можуть зупинити мене від здійснення покупки.

Ви у чудовій формі – чого вам це коштує: спорт, дієти, процедури?

Дякую! Красиве тіло варте дисципліни в харчуванні та системності тренувань. У мої неповні 28 я точно знаю, що радикальний підхід, як у харчуванні, так і в спорті не працюють на довгій дистанції, а здоров’я має залишатися на першому місці.

Методом проб і помилок, я визначила, що найбільш ефективними і комфортними для мене є тренування функціонального фітнесу. Одне тренування включає в себе комплекс вправ на різні групи м’язів, тому трьох тренувань на тиждень мені достатньо для підтримки м’язів тіла в тонусі.

Самовіддані тренування не демонструватимуть бажаного результату, якщо в раціоні присутній хаос. Щоб тіло залишалося в “сухості” і набувало красивого рельєфу, важливо харчуватися мало (зберігати дефіцит калорій), але якісно. Жодних винятків у бік поживних речовин. Але їх співвідношення в порції має бути в міру убування: білки, жири, складні вуглеводи.

Мій раціон на 80% складається з корисної їжі і на 20% відхилень у бік “заборонки”. Так само, мені достатньо одного повноцінного прийому їжі на день, який найчастіше трапляється в мене в обід і легкого перекусу в  вигляді салату з рибою ввечері. Вранці я обмежуюся 2-ма чашками капучино на рисовому молоці та кількома горіхами макадамії.

Як ласощі (обід/вечір) я віддаю перевагу: меду, фруктам/сухофруктам, рідше морозиву/сорбетам, пастилі на меду.  Моя система харчування може бути хибною з медичного погляду, але почуваюся я чудово: відчуваю комфорт у ШКТ, у мене нарешті очистилася від висипань…  шкіра спини, зникли набряки, я не відчуваю почуття голоду, нудоти або хворобливих відчуттів органів черевної порожнини, останні аналізи продемонстрували норму всіх показників, і мені вдалося досягти форми, якої я так довго прагнула, що, своєю чергою, позитивно позначається на моєму психологічному здоров’ї.

Що стосується процедур і масажів, то в салонних  процедурах, спрямованих на моделювання контурів тіла, я бачу більше мінусів: додаткові витрати часу, грошей, слабо виражена ефективність, наявність переліку протипоказань, часто – некомпетентність  персоналу клінік, застаріле обладнання.  Класичний, ручний масаж, звісно, необхідний усім, незалежно від виду діяльності.

Аліна Грімм: Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла - 6 - изображение

А любите готувати, які улюблені страви?

Я – людина настрою, і останній відбивається на всьому, що я роблю. Так і з готуванням: іноді я кайфую, а іноді – доводиться змушувати себе.  Хоча, я щиро вважаю, що вміти готувати – елементарно навичка виживання, і опанувати її має будь-хто, незалежно від статі, статусу і роду діяльності. Кулінарія та основи сімейного життя мають бути обов’язково включені в шкільну систему освіти.

Улюблена страва, звісно ж, борщ.  Напевно, кожна господиня любить саме “свій” борщ і вважає його зразковим, так і зі мною (усміхається). Загалом труднощі я відчуваю тільки з випічкою, а роками відпрацьовані страви домашньої кухні потрібно постаратися, щоб  приготувати несмачно.

Чи змінився ваш заробіток під час карантину, і як він узагалі вплинув на ваше життя?

Я перестала працювати трохи більше року тому. Оскільки робота займала дедалі більше часу, але дохід при цьому був неспіврозмірний з доходом, який чоловік міг би принести в сім’ю за час, який сидів із сином. До того ж Кирюша часто хворів і пропускав садок, а няні у нас ніколи не було. Тому було ухвалено рішення, що мені краще більше приділяти часу сім’ї, собі і думати про свій бізнес.

Самоізоляція пішла на користь нашій сім’ї, оскільки до цього ми багато сварилися якраз через постійну зайнятість чоловіка і фактичну його відсутність у сімейному житті. Ми чудово відпочили, багато проводили часу, як просто втрьох, так і в гостях, порушуючи режим самоізоляції. Місяць тому ми з чоловіком, все ж таки, прийняли рішення розлучитися. На це  ніяк не вплинув ні карантин, ні переїзд у будинок, ні 2020 рік. Ми провели разом цілих 8 років і цього більш ніж достатньо, щоб проаналізувати такий цінний досвід тривалих взаємин і зробити висновок, чи хочемо ми далі йти по життю разом.

Ваш син цього року пішов до школи. Чи хвилювалися ви перед цим, як підтримуєте свого учня? Як обирали школу для дитини?

Яким далеким ще недавно мені здавався час, коли мій син піде до школи. Шість років пролетіли, як один день, і ось – я 27-річна мама школяра. Надзвичайно відповідальний, новий період не тільки в житті Киричка, а й нашого з Сергієм, адже в душі ми – теж діти, часом безвідповідальні, а школа – безумовно, новий рівень відповідальності, насамперед, для батьків. Знання, набуті в школі день за днем, немов цеглинки вибудовують майбутнє нашого сина, формують світогляд, цілі та комунікативні навички. Ми більше не можемо дозволити собі “зірватися” у раптову подорож або просто проявити “жалість” по відношенню до неї, коли вранці, її, ще сплячу, таку пахнучу дитинкою, доводиться стягувати з теплого ліжка, щоб холодним, похмурим ранком проводити до школи.

Ми обрали синові сучасну,  комфортну й “антисовкову” школу, до якої Кирюша ходить із задоволенням. Мені важливо, щоб дитині психологічно було комфортно в школі, тоді вона буде “відкриватися” на зустріч знанням і світу. Можна віддати дитину в надінтелектуальну школу, але перебуваючи під пресингом, їй навряд чи захочеться з посмішкою згадувати шкільні роки.

Кирюша – зовсім не вундеркінд, він рано зрозумів життя і віддає перевагу подорожам і ресторанам, ніж навчанню. Проте, він дуже цікава і харизматична дитина. Мені не хотілося б “затоптати” його особистість своїми бажаннями, цілями та уявленнями. Я просто йду поруч із ним, щоб у потрібний момент підтримати, направити, допомогти зробити вибір.

Як любите проводити час із сім’єю і куди хочете вирушити, коли буде повна свобода переміщення?

“Найякісніший” сімейний відпочинок виходить тільки у відпустці або подорожах, де немає ні домашніх турбот, ні знайомих. Це ідеальна можливість сконцентруватися на найближчих, приділити їм усю свою увагу, разом прожити яскраві емоції. Незважаючи на розставання, ми з Сергієм розглядаємо можливість спільних подорожей, бо намагаємося, щоб наша розлука мінімально позначилася на сімейних спогадах Кирюші з дитинства.

Якщо відкриються кордони, після Нового Року хотіли б великою компанією полетіти на Балі. Ми були там минулого лютого і назавжди закохалися в острів. Нас зачарували усміхнені, доброзичливі люди, смачна їжа, низькі ціни, приголомшлива природа, дивовижні тварини. Які ж ми везунчики, що живемо за часів, коли маємо можливість дістатися в будь-яку точку світу!

Аліна Грімм: Я пройшла довгий шлях від повного неприйняття себе до любові до себе і свого тіла - 7 - изображение

Яка, на ваш погляд, роль жінки в сім’ї?

Чоловіки більш поверхневі й практичні, тому роль жінки в сім’ї, на мою думку, полягає в тому, щоб забезпечувати духовне благополуччя, піклуватися про речі, які чоловіки часто вважають другорядними: здоров’я, сімейні традиції, підтримка контактів з родичами, сприятлива атмосфера в домі, затишок, зміцнення глибинних стосунків між чоловіком і жінкою, заповнення життєвих ресурсів ласкою і турботою, та сама віддушина.

У житті трапляються злети і падіння, тому жінці однозначно варто мати своє джерело доходу, щоб у складній ситуації зуміти підтримати свого чоловіка і мати змогу подбати про себе та дитину. Свого часу я зробила велику помилку, зробивши радикальний вибір на користь сім’ї. Відчуття влади дуже розслабляє чоловіка і сприяє значному регресу розвитку жінки – чудовий ґрунт для розсади проблем у сім’ї.

Енергетичні ресурси жінки не нескінченні, і чоловікові, своєю чергою, теж важливо заново наповнювати посудину любові жінки. Насамперед не в грошовому еквіваленті, а сублімуючи своє кохання за допомогою інструментів, які роблять його жінку щасливою: зворотна турбота, приділена увага, демонстрація вербальної/невербальної подяки за те, що вона робить його щасливим,  швидка реакція на прохання, ініціативність романтичного проведення часу, допомога в побуті і так далі. “Секретна комбінація”, на щастя, у кожної жінки своя і, щоб розгадати її, у чоловіка є цілих три роки. Ось чому одні люди проживають щасливо все життя, проходячи низку різних випробувань, а в інших просто закінчуються ресурси.

Яким би ви хотіли бачити своє життя через 10 років?

Мені б хотілося тихого сімейного життя, багато подорожувати, розвиватися духовно, можливо народити ще одного або всиновити. Хочеться мати свою справу, яка б дала змогу реалізуватися, але водночас не гнатися за другорядними речами і людьми. Сім’я – все ж таки, на першому місці.

Я мрію про великий затишний дім, у якому було б багато тварин, навіть таких, як декоративні кізоньки та свинки. Разом метушитися під час приготування їжі, збиратися за великим столом усією сім’єю і старими друзями, разом старіти і дивитися, як ростуть наші діти, а також – бачити своїх близьких абсолютно щасливими. Напевно, так буває тільки в голлівудських фільмах. Але це те, яким я б хотіла бачити своє життя через 10 років.


Автор: Тетяна Зайцева

Фотограф: Діана Кравчишин


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top