#СильнаЯ Алина Френдий о том, как успевать все: «Секрет простий – просити про допомогу»

 #СильнаЯ Алина Френдий о том, как успевать все: «Секрет простий – просити про допомогу» - 1 - изображение

Телеканал СТБ запустил социальную диджитальную кампанию #СильнаЯ в рамках промокампании романтического реалити «Холостячка» с Ксенией Мишиной. #СильнаЯ поднимает важную тему существующих в обществе стереотипов в адрес женщин, показывает их противоречивость и абсурдность. Одной из героинь цикла интервью стала инфлюенсер, основательница бренда одежды и фэшн-мама Алина Френдий.

Алина Френдий – известный инфлюенсер, успешная девушка, заботливая мама и любящая жена. За ее жизнью наблюдает более миллиона подписчиков в Instagram. Но, как и каждая девушка, Алина сталкивается со стереотипами и ярлыками в свой адрес. О начале своей карьеры, борьбой с хейтом в соцсетях, профессии блогера и своей модели семьи, – она откровенно рассказала в интервью для кампании #СильнаЯ. 

Сильная женщина – какая она?

Дуже багато жартів і історій про таку самодостатню жінку, але от коли ми, жінки, наповнені з середини, коли кожен наш пункт в гармонії, тоді ми сильні. Якщо говорити про мене, це якщо в мене все добре в сім’ї, якщо в мене прекрасні стосунки з чоловіком, якщо в мене усміхнена дитина, якщо в мене все добре на роботі і в мене чистий дірект в Instagram, тоді я в повній гармонії. І, звісно, дуже важко тримати це все на пульсі. Але ми сильні жінки і в нас все точно має вийти.

О том, как успевать все

Секрет простий – просити про допомогу. Тому що цей героїзм, який ми звикли в першу чергу собі доказувати, він нікому не потрібен. За ним стоїть дуже багато негативних наслідків, вигорання, депресія. Неможливо все встигати. Коли я просто сідаю вдома на дивані і розумію, що в мене висить 7 робочих чатів, інвентаризація товарів у шоу-румі, незавершена нова колекція, в мене син на руках, чоловік хоче, щоб я йому приготувала щось на вечерю, я думаю, а де той час на себе? Я хочу просто випити кави. В такі моменти розумію, що нормально просити про допомогу маму, нормально мати няню, нормально навіть чоловіку сказати, будь ласка, візьми дитину, я хочу відпочити, побути на самоті. Неможливо бути в цьому тонусі, якщо забувати про себе. Ми не роботи, не зомбі. В нас є також свої почуття. Ми можемо відчувати втому. І дуже важливо не переступити ту межу, коли вже буде запізно.

О реакции на комментарии «Навіщо народжувати, якщо дитину залишаєш мамі, няні чи бабусі»?

Я пам’ятаю початок ери мами-блогерів. Тоді я ще починали стосунки, не планувала стати мамою. Але помічала тенденцію, що висвітлювалось ідеальне материнство, ідеальне життя, ідеальні діти, які сплять всю ніч, і мама, яка встигає все. Вона виспана, з макіяжем. І коли я дивилась на це, в моїй голові складались також певні стереотипи. Які зараз не йдуть нам на користь. Я розуміла, що вони якісь напевно нереальні люди. Я одразу думала, що в мене буде няня. Тому що мені потрібна буде допомога. Але ось ці висвітлення в соцмережах якоїсь ідеальності, мені здається, трішки спотворює реальність. Якщо мені потрібно буде сина залишити з нянею, я не зроблю гірше ні собі, ні йому. І кожен буде щасливий в цей момент. Я хочу, щоб люди розуміли, що мама не має ставити на собі хрест і пірнати просто в материнство, закривати очі на всі моменти, які для неї також важливі.

О карьере

Я не можу назвати себе кар’єристкою, але я не можу забити на власну справу. Не можу стати лише мамою, не можу пірнути в декрет на 2 роки і просто готувати пюрешки. Тому що мені важливо бути коханою дружиною. Мені важливо бути улюбленим босом. Мені важливо контролювати процес.

Я  почала свою блогерську кар’єру, якщо можна так сказати, задовго до тренду на це. Скачала Instagram як програму для обробки фотографій. Я навіть не могла зрозуміти, що це переросте в такий колосальний успіх. Я робила це ще в школі, 9-й чи 10-й клас. Виставляла перші фото, і люди не розуміли, друзі не розуміли, однокласники не розуміли, для чого я це роблю. Для чого роблю якісь колажі, для чого фотографуюсь на фоні стіни? А я просто робила те, що мені подобається. Це ще раз доказує, якщо ти відчуваєш, що ти хочеш чимось займатись, те, що тобі до душі, роби це. Забий на всіх. Тому що важливо тільки те, що в тебе всередині.

О борьбе с хейтом в соцсетях

Ти сам виховуєш свою аудиторію, сам ставиш ті межі дозволеного. І в один момент я сказала, що в мене не буде ніяких сварок, люди не будуть хамити один одному в коментарях. І в один момент ті всі люди, яким це не підійшло, просто відсіялись. Я справді не маю сильного хейту в коментарях. Але, якщо вже бувають якісь коментарі, то зазвичай вони з пустих сторінок. Недавно я написала, що вперше залишила дитину на бабусю за сім місяців. І мені одразу коментар: «Ти кукушка, для чого ти народила дитину? Щоб залишити її на бабусю?». І, знаєте, мене ні на один відсоток не зачепило це повідомлення. Зайшла на сторінку, вона була пуста, людина підписана на 3 блогерів і, напевне, займається таким частенько. Я обмежила доступ до коментарів. І знаєте, що вона зробила? Написала ще з однієї пустої сторінки. І в той момент мені стало смішно. Що людина витратила час, створила ще одну сторінку.

Це знову ж таки ті стереотипи, які нам нав’язали, і ми через них боїмось залишити дитину 2-3 років, тому що так неправильно. Але немає неправильного. Є так, як нам зручно, як нам комфортно, так, як ми будемо щасливі. Якщо ця проблема в тобі пропрацьована, якщо ти знаєш, що ти хороша мама, класна дружина, ти красива, ти хороший бос. Жоден коментар тебе не задіне.

О модели семьи

Чоловік-добувач і жінка-берегиня – це вже не про нас. Ми два успішних бізнесмени. В мене є три бізнеси, в нього є також три бізнеси. І це вже не про те, що чоловік заробляє гроші, а я сиджу вдома. Так, мені подобається моментами бути слабкою, щоб чоловік вирішив за мене якісь нюанси. Але для мене абсолютно нормально залишити чоловіка з дитиною, щоб він приготував йому супчик, а я в цей час піду і зроблю якісь свої справи. Тому я все-таки за рівні стосунки. І за те, щоб кожен приділив час і дитині, і собі.

О реалити «Холостячка»

Я позитивно ставлюся до цього. Коли побачила анонс, дуже зраділа. До речі, дуже красива головна героїня. Насправді такими проектами потрібно змінювати щось в головах і показувати, що може бути по-іншому. Розвінчувати і  розвіювати стереотипи. Тому я дуже за, вже хочу переглянути нарешті перший випуск.


Фото: пресс-служба СТБ

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top