Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір

Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір - 1 - изображение

Змінила імідж та стала головним ньюзмейкером вересня! Телеведуча Алла Мазур вразила усіх кардинально новим  іміджем – із короткою зачіскою, наче голлівудська зірка, вона з’явилася на п’яти обкладинках французького глянцю в Україні Marie Claire!

А тепер ще і вперше нова Алла Мазур вийшла у прямий ефір –  спочатку у студію ТСН. Тиждень, а потім  і в ефір Сніданку з 1+1.

Модна і стильна Алла переконує, що не слід боятися візуальних наслідків боротьби з онкозахворюванням.

Руслан Сенічкін у прямому ефірі Сніданку з 1+1 зустрів Аллу Мазур з такими словами: «Аллочко, те що Ви відкрились всій країні, ми дуже цінуємо. Можливо, неправильно рахувати, але Ви зараз виглядаєте молодше на 15 років! Дивишся на Вас і бачиш іншу енергію!».

На що Мазур відповіла, що це насправді дуже цікавий ефект, і багато хто їй теж говорив, що вона стала молодше, і така реакція людей перевершила всі очікування, адже були хвилювання, як сприймуть глядачі: «Я спробувала показати всім, що ультракороткі зачіски після боротьби з хворобою, можуть бути стильними, модними, і подолавши хворобу, можна залишитись цікавою, красивою, сучасною жінкою. І я рада за Україну, яка схвально сприймає незвичайний для неї, поки що, образ, але дуже популярний у Європі».

Сивина у волоссі – це модний тренд, який став популярним у світі, де перестають пов’язувати сивину виключно з віком. У сріблястий колір фарбуються зірки – Ріанна, Хіларі Даф, Пінк, Леді Гага, а своїм природним волоссям часто хизується Шерон Стоун, Меріл Стріп та мама Ілона Маска Мей Маск.

Така красива поява Алли без перуки – це потужний соціальний меседж для всіх людей і  приклад, що надихає інших не боятися відкрито боротися з онкохворобоми. Алла озвучила свій діагноз, який їй було встановлено рік тому – це рак молочної залози, і вона перенесла шість курсів хімії і при цьому коли могла, – старалася працювати в ефірі ТСН. Тиждень.

Сила жінки: Алла Мазур вперше у новому образі вийшла у прямий ефір - 2 - изображение

Телезірка сказала в ефірі Руслану Сенічкіну і Людмилі Барбір, що саме її спонукало наважитися та розповісти про свою історію публічно:

«Я хочу підтримати відкриту розмову про онкологію. Я зіткнулася з тим, що багато людей приховують онко. Важливо перевести цей діагноз з рангу трагедії, – у проблему, котру можна вирішити. І якщо про проблеми говорити, то і легше буде з ними впоратися. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий. І важлива віра в те, що все буде добре. Усмішка та оптимізм теж лікують. Дякую усім нашим глядачам за величезну хвилю підтримки і любові, яка почалася з тієї миті, коли я повідомила про свою хворобу і триває досі. Хочу подякувати своїм колегам, родині, друзям, які  підтримували мене під час лікування, медичним працівникам, які мене лікують. Спасибі велике! Я живу в оточені любові, і це найбільше щастя» 

Історія боротьби з онко української телеведучої Алли Мазур стала топовою в осінньому номері авторитетного глянцю Marie Claire. У журналі, зокрема, розмістили чек лист здоров’я для жінок з корисною інформацією для вчасної перевірки організму. Чекаємо на продовження теми про життєствердність на українському та французькому сайті. Цей популярний глянець виходить у 33-х країнах світу! У різний час на обкладинках глянцю з’являлись: Мерайя Кері, Кейт Хадсон, Скарлет Йоханссон, Анджеліна Джолі, Ванесса Параді, Мер’єм Узерлі, Джессіка Альба. І тепер і історія української телеведучої надихатиме весь світ.


Фото: пресс-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top