Лєра Цукерка: «Я зараз, в першу чергу, не блогер, я – мама»

Лєра Цукерка: «Я зараз, в першу чергу, не блогер, я - мама» - 1 - изображение

“Тут щиро” – пише в біо Instagram своїм підписникам блогерка Лєра Цукерка (@lerkazukerka). А от в чому секрет відвертості та дружби з аудиторією у декілька сотень тисяч людей – вона розповіла для Wоman особисто. Про те, як блог надихає змінювати власне та чуже життя, а також про подорожі, самореалізацію та материнство – у нашому інтерв’ю з Лєрою.

З якою думкою ти починала вести власний блог?

Моя сторінка існує з 2013 року. Спочатку це були просто фото без підписів. Постила для себе, як і всі. В той же час, у славнозвісному ВКонтакті у мене була власна група, де я публікувала свої вірші з аудиторією понад 10 тисяч підписників. Коли ВКонтакті закрили, чоловік сказав: «Давай, публікуй те ж саме в Instagram. У тебе ж там є акаунт». От саме з метою популяризації власної творчості я і почала вести сторінку активніше. А далі пішло-поїхало.

Лєра Цукерка: «Я зараз, в першу чергу, не блогер, я - мама» - 2 - изображение

Твоя родина часто з`являється у тебе в профілі. Як твою популярність в Instagram сприйняли найближчі люди?

У сім‘ї я – єдина дитина. Сестри-брати – двоюрідні (усміхається),  але ми з малечку росли разом, усі приблизно одного віку, тісно спілкуємось, вони з’являються в моєму блозі. Говорячи про сприйняття мого блогу, то чоловік вірив у мене мабуть більше, ніж я сама. За що йому величезне дякую! Мама теж охоче підтримала і часто потрапляє у мої сторі. Тато розцінює це заняття, як роботу. І не дуже любить публічність.

Цьогоріч ви з чоловіком стали батьками. Ви давно чекали на малюка?

Ерічок – довгоочікувана дитинка. У шлюбі ми 6 років. Не скажу, що зразу хотіли стати батьками. Ні, хотіли пожити для себе, реалізуватись, побачити світ. Чим і займались після одруження. Але від моменту, коли ми усвідомили, що двоє хочемо, аби наша сім’ю збільшилась, до завітних двох смужок минуло півтора року.

Ти народила Еріка саме під час карантину. Це було стресом?

Карантин змінив життя абсолютно кожного. Звісно, не так я мріяла провести свою вагітність. Весь третій триместр і пологи припали саме на розпал пандемії. Ми не бачили друзів та рідних. Вони не бачили мене з животиком. Це сумно. Стосовно самих пологів, то Макс був поруч, адже після кесарського розтину малюка викладають на груди саме татові, а не мамі. Знаю, що в нас і на природні пологи пускали чоловіків. Заборонені були лише відвідування. Тому дідусі-бабусі бачили Еріка перші дні лише через екран телефону. А ми насолоджувались часом удвох. Мені здається, що для мене так і було потрібно.

Лєра Цукерка: «Я зараз, в першу чергу, не блогер, я - мама» - 3 - изображение

Як минають перші місяці материнства для тебе як блогера? Як малюк сприймає камеру?

У мене чудова аудиторія. Я зараз в першу чергу не блогер, я – мама, і всі це прекрасно розуміють. Є дні, коли я зовсім не беру до рук телефон, бо ці руки банально зайняті дитиною. За мною сумують, мене чекають. І це приємно. Ерік насправді дуже любить камеру, постійно позує і дивиться в кадр. В моїй інста-сім‘ї він одразу став любимчиком (усміхається).

Можна сказати, що твій блог стає усе більш актуальним для матусь?

Мій блог завжди був формату лайфстайл. Тому, який лайф – такий і контент. А зараз все моє життя – це Ерік. Ми звикаємо одне до одного, ми 24/7 поруч, я вчусь бути мамою. Цим і ділюсь зі своїми підписниками. Однозначно, тепер моя аудиторія більш «мамська», тут багато «вагітняшок» і матусь, тих хто планує і навіть тих, яких я надихнула на материнство. І це приємно. Ми ростемо разом.

До вагітності ти багато подорожувала. Коли плануєш поновити поїздки?

Відповідаю на це запитання, їдучи в авто по дорозі в Бориспіль. Незабаром у нас літак і перша подорож в оновленому складі (усміхається). Слідкуйте за моїми сторі –  на правах реклами (сміється). Я завжди знала, що малюк – це зовсім не перепона в плані подорожей. І тепер одна з цілей – показати Еріку світ. Попереду у нас ще багато нового і цікавого, я впевнена.

Лєра Цукерка: «Я зараз, в першу чергу, не блогер, я - мама» - 4 - изображение

Які країни світу для тебе як блогера найбільш цікаві з точки зору контенту?

Вибух у моєму Instagram спичинила подорож на Балі. Це екзотика, це неймовірна природа, це шикарний контент. Дуже шкодую, що не вела блог, коли ми місяць жили в Маямі. Впевнена, це теж було б цікаво. А взагалі у подорожах я завжди відкриваю якусь іншу себе, це нове дихання і в Instagram це теж відчувається.

Чого зараз найбільше потребує твоя аудиторія?

Моя аудиторія потребує щирості. Я впевнена, що всі ми втомились від ідеальних картинок: мами, які все встигають, накачані попи та модельні параметри, сім‘ї без сварок та конфліктів. Реальне життя, воно не таке. У кожного з нас не так. Я намагаюсь бути максимально відкритою, транслювати життя, як воно є. Знаю, що це цінують.

Як з’явився твій псевдонім Цукерка?

Мій чоловік обожнює солодке (усміхається). Думаю, цим все сказано. Одного разу він і назвав мене Лєрка-цукерка. Якось так воно і зачепилось. 

У тебе був свій інста-магазин. Чому припинила займатися бізнесом?

Ще ще у студентські роки я почала продавати одяг та взуття. Дропшипити. Сама шукала постачальників, сама закидала товар, сама відповідала клієнтам. І це було доволі успішно, але й забирало дуже багато часу. Блог і магазини я б не потягнула, а тому довелось обирати.

Лєра Цукерка: «Я зараз, в першу чергу, не блогер, я - мама» - 5 - изображение

Який вид бізнесу, на твою думку, найактуальніший серед сучасних жінок? Чому?

Я не можу відповісти однозначно. Всі ми різні, у нас різні захоплення, різні інтереси. Комусь до душі бути дизайнером та випускати власні колекції, хтось створює проекти будинків, хтось відкриває рекламні агенції. На мою думку, жінкам під силу все (усміхається). Основне – в задоволення.

Коли плануєш виходити з декрету і за що візьмешся в першу чергу?

Декрет, коли ти блогер – це поняття умовне. Мій декрет тривав тиждень. Тиждень після народження Еріка. Далі вже були проплановані співпраці з брендами, рекламні кампанії. Та і зникнути зі стрічки надовго я не можу собі дозволити. Instagram – це постійний контент. І я люблю це. Люблю свою інстафемілі. Вони – моя підтримка, натхнення та мотивація.


Вікторія Покатілова

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top