KAMALIYA поділилася спортивними успіхами своєї чемпіонської родини

Woman Magazine

Дочки виконавиці в усьому намагаються брати правильний приклад зі своєї зіркової мами.

Не секрет, що найбагатша співачка України KAMALIYA багато часу приділяє професійному кінному спорту. В інтерв’ю артистка “Агентство М1” неодноразово зізнавалася: під час суворого карантину, окрім сцени та концертів, їй дуже не вистачало саме спортивних тренувань. Вимушені “канікули” не позначилися на результатах KAMALIYA: на нещодавніх відкритих змаганнях з виїздки “Equides Dressage Cup” вона взяла “бронзу”! Чим і встигла поділитися на своїх сторінках у соціальних мережах.

KAMALIYA поділилася спортивними успіхами своєї чемпіонської родини - 1 - изображение
Співачка не натішиться й успіхами своїх доньок: одна з них, Мірабеллапоказує чудові результати в гімнастиці та принесла в “спортивну скарбничку” сім’ї ще одну нагороду!

– Незважаючи на тримісячну перерву в тренуваннях, Мірабелла стала найкращою ученицею місяця з гімнастики групи “Фентезі” спорт-академії “Prestige”. Спасибі величезне улюбленому тренеру Максиму Петровичу Марценюку! – поділилася KAMALIYA.

Артистка зізнається, що вони з чоловіком Мохаммадом Захуром ніколи не змушували дочок до конкретних занять. Арабелла и Мірабелла самі обрали своє додаткове навчання. Найкращим для дітей KAMALIYA вважає саме приклад батьків. Що ж, схема дійсно працює!

Фото: Агентство М1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top