Володимир Завадюк – про драми «Голосу країни», сумніви Могилевської і #ДанТіна. «Зе Интервьюер»

Володимир Завадюк – про драми «Голосу країни», сумніви Могилевської і #ДанТіна. «Зе Интервьюер» - 1 - изображение

Героєм нового епізоду проекту «Зе Интервьюер» став Володимир Завадюк – керівник управління Big Entertainment Shows 1+1 Media, креативний продюсер і шоуранер проектів «Голос країни» і «Танці з зірками». Володимир розповів нам про складнощі в роботі з зірками, резонанс навколо своїх проектів, конкуренцію і співпрацю на медіаринку, жорсткість і дипломатію в роботі з зірками, підхід до відбору учасників у шоу та багато іншого.

Коли чекати на новий сезон «Танців з зірками»? Чи можна потрапити в «Голос країни» за гроші? Як Ольга Фреймут знепритомніла на зйомках «Голосу»? Як Святослав Вакарчук співав пісню, не знаючи слів? Чому Наталя Могилевська мало не відмовилася від участі в «Танцях»? Як від суддів «Голосу» до останнього приховували участь доньки прем’єр-міністра? Чи правда Новий канал хоче відновити «Фабрику зірок»? І чи реальні #ДанТіна?

Чому Ольга Фреймут знепритомніла на зйомках «Голосу»?

Складно було працювати з Ольгою Фреймут. Ми завжди знаходили спільну мову, я її поважаю і люблю, але Оля – людина настрою. З нею була дуже непроста, складна і для когось, можливо, навіть funny історія. Під час «Голосу» мене завжди питали, які були «епік фейли». З Олею один із них був: це коли під час оголошення переможця четвертого сезону Оля подавилася метафаном і реально втратила свідомість! Багато хто після цього казав, що, можливо, це трюк, який вона вирішила зробити заради шоу, але я думаю, що ні. Пам’ятаю цей момент, і це було реально страшно.

«З Наталею Могилевською працювати було найскладніше»: чому співачка мало не відмовилася від участі в «Танцях з зірками»?

Наталя Могилевська, безумовно, найскладніша зірка в топі трьох зірок, з ким найскладніше було працювати. Чому? Тому що Наталя – легенда, і [назва сезону «Танців з зірками»] «Повернення легенди» – це теж було про неї. Але для Наталі це було шоу всього її життя, вона дуже хотіла взяти участь у «Танцях з зірками». Дуже неочікувано для нас було, коли за тиждень до першого ефіру Наталя сказала, що вона передумала брати участь у шоу, тому що дуже хвилюється. Це був виклик для всієї команди, але, дякувати Богу, Наталя зібрала волю в кулак і все-таки взяла участь у шоу.

Володимир Завадюк – про драми «Голосу країни», сумніви Могилевської і #ДанТіна. «Зе Интервьюер» - 2 - изображение

Чи отримують зірки гонорари за участь у «Танцях з зірками»?

Це комерційна інформація, але в нас існують різні домовленості з різними артистами. Це залежить і від його статусу, і від того, що він може дати шоу. З деким ми працюємо на бартерній основі, і наша стар-група, наш фінансовий відділ, наші виконавчі продюсери і я робимо все можливе, щоб домовитися максимально вигідно і для проекту, і для артистів. Так, щоб вони розуміли, що отримають від цього шоу, і що ми отримаємо.

Про скандал навколо участі Оксани Марченко в «Танцях з зірками»

Це був другий сезон [«Танців з зірками»]. Для нас було дуже важливо, щоб він був зірковим після сезону, в якому перемогла Наталя Могилевська – це було повернення «Танців» після 10-річної перерви. Я завжди кажу, що ми ставимося до касту «Танців» дуже серйозно: спочатку проводиться велика аналітична робота: ми аналізуємо, кого б глядачі хотіли бачити в тому чи іншому сезоні. Для нас дуже важливо, щоб у «Танцях» брали участь або зірки, або відкриття року, або хайп року, або легенди. Оксана Марченко точно лягала в нішу «легенд», тому ми запросили її брати участь у шоу «Танці з зірками». Крім того, я хочу, щоб усі розуміли, що «Танці з зірками» – розважальне шоу, що не має нічого спільного з політикою. Нас цікавила Оксана як діва українського телебачення, це 100% суперцікавий персонаж, і велика кількість її фанатів ще від часів «Україна має талант» та «Х-Фактор» чекали на її вихід на паркет. Для неї це було досить складно – наважитися вийти на паркет як учасниця.
[Конфлікт з ТСН навколо участі Марченко у шоу] – це було два роки тому, ми вирішили все спокійно. В тому й сила ТСН як новин – у них є незалежний погляд і незалежна редакційна політика. В нашій компанії є демократія, є різні погляди. Вони вважають так, ми вважаємо інакше. Ми поважаємо одне одного, і в цьому сила «Плюсів», мені здається, ще від часів Роднянського. Ми поставилися до цього з розумінням.

Володимир Завадюк – про драми «Голосу країни», сумніви Могилевської і #ДанТіна. «Зе Интервьюер» - 3 - изображение

Чому балкон «Танців з зірками» кожного ефіру веде новий ведучий? Чи був скандал з Володимиром Остапчуком?

Це був перший новий, оновлений сезон «Танців». Першим балкон вів Володимир Остапчук, але потім нам здалося, що було б круто кожного ефіру робити «гостьовий» балкон і запрошувати туди різних людей. Фішка балкону в тому, що там може з’явитися будь-хто, навіть зовсім непрофесійний ведучий. Це для нас тестовий майданчик, де ми можемо відтестити різних персонажів і зрозуміти, як на них реагує аудиторія. За ці роки на балконі з’являлися різні герої: Регіна Тодоренко, Євген Кошовий, Олег Винник… Балкон можуть провести абсолютно різні люди, головне, щоб вони «метчилися» [збігалися] з темою ефіру. Про скандал [із Володимиром Остапчуком та його продюсером Сергієм Перманом] я не пам’ятаю. В нас була ідея, щоб Вова вів абсолютно всі ефіри на балконі, але після [першого] ефіру разом із каналом ми вирішили, що прикольніше було б змінювати ведучих.

Чи реальні #ДанТіна?

Це запитання мені ставлять цілодобово, починаючи від інстаграму і закінчуючи моїми родичами, і навіть продавчиня в супермаркеті. Коли ми домовлялися з Даном [Баланом] про участь у сезоні, перше запитання, яке він поставив: «Чи буде в сезоні Тіна Кароль?» Він мені розповів, що вона дуже подобається йому і як співачка, і як жінка, що він від неї фанатіє, знає всі її виступи, чув пісні і передивлявся кліпи. І мені було зрозуміло, що вони точно потоваришують. Потім, під час сезону, я пам’ятаю досі історію з «Кенгуруш». Під час зйомок останнього сліпого прослуховування дев’ятого сезону Дан підійшов до Тіни, взяв її за щоку і сказав «Ти моя кенгурушка». Це шокувало всіх, Тіну також. І далі понеслася їхня історія стосунків на «Голосі».  Ти знаєш, я як продюсер цього проекту досі не знаю до кінця, що відбувається між Даном і Тіною. Чи є в них роман? Чи був у них роман? Чи буде він далі? Але хімію, яка в них є, приховати неможливо. Цю хімію не зіграєш: її можна побачити в очах Тіни Кароль, яка ніколи ні з ким так не поводилася. Але мені подобається ця історія, вона як «Красуня і Чудовисько». Чи створена ця історія штучно? Ні, вона створена Даном і Тіною.

Фото: пресс-служба YULA COMPANY


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top