Інтерсекс-люди і транссексуали: що між ними спільного?

Інтерсекс-люди і транссексуали: що між ними спільного? - 1 - изображение

3 липня міжнародний освітній центр Safety Park проведе безкоштовну онлайн-лекцію на тему «Стать та гендер. Особливості, на які варто зважати. Інтерсекс». Зареєструватися на неї може кожний охочий віком від 18 років за посиланням.

Спікером виступить Віктор Комаренко – співзасновник і керівник дослідницького та освітнього напрямків компанії Beehiveor, яка спеціалізується на створенні нейротехнологічних рішень для вивчення та прогнозування поведінки. 

«У сучасному суспільстві гостро ставиться питання рівності прав і свобод жінок та чоловіків. Часом, у дискусіях на цю тему, учасники переходять грань між такими поняттями як «стать» і «гендер». Цим породжуються чергові непорозуміння. У якості аргументів використовуються сумнівні, стереотипні тези про чоловіків і жінок, нав’язані історією, культурою, релігією, політичною кон’юктурою чи й зовсім забобонами. Чи навпаки, не бажають помічати та визнавати відмінності між представниками різної статі. На вебінарі 3 липня додамо більше визначеності у ці дискусії, акцентувавши увагу на біологічні аспекти статі», – розповідають організатори лекції.

Під час двогодинної лекції слухачі дізнаються:

  1. Як функціонує мозок чоловіка і жінки? 
  2. Статеві відмінності будови головного мозку жінок і чоловіків;
  3. Чим стать відрізняється від гендеру?
  4. Етапи формування статі і фактори, що на них впливають;
  5. Сексуальна орієнтація – це власний вибір чи рішення природи?
  6. Інтерсекс-люди і транссексуали – що між ними спільного?
  7. Чи бувають жіночі і чоловічі стратегії вирішення задач, чи це стереотипи?
  8. Як впливає стрес на представників різної статі?
  9. Когнітивні функції у жінок і чоловіків; чи існує «дівоча пам’ять»?

Нагадаємо, що освітній центр Safety Park навчає українців найкращих світових практик та інструментів захисту життя та здоров’я у 15 напрямках безпеки. Безкоштовні онлайн-лекції центр проводить раз на тиждень, а слідкувати за новими лекціями можна на сторінках у Facebook та Instagram.

Фото: Caribbean Club


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top