Діана Червінська: «Буде важко швидко повернутись у колишній режим»

Діана Червінська: «Буде важко швидко повернутись у колишній режим» - 1 - изображение

Фешн-гайд останніх трендів та натхнення до креативу – цим інфлюенсерка Діана Червінська дивує сотні тисяч своїх підписників щодня. Зараз авторка власного бренду одягу @cici_coco.official знімає сторіс на балконі та розповідає про карантинні будні у самоізоляції. Woman привітав Діану зі святом Воскресіння Господнього і дізнався, що надихає дизайнерку-блогера у час, коли звичний шопінг неможливий.

Діано, нещодавно минуло свято Пасхи. Як усе пройшло в режимі #stayhome?

Оскільки для мене Пасха в першу чергу сімейне свято, усе пройшло досить спокійно. Провели весь день вдома з хлопцем, перед тим все прибирали, готували разом, декорували паски, а вже в саме свято відпочивали.

Самоізоляція це випробування чи нова можливість для тебе?

Скоріше, нова можливість. Поки мені все подобається (усміхається). Ми завжди кудись біжимо, запізнюємось, великий список справ на день, а зараз унікальна можливість видихнути та відпочити, як фізично так і морально.

Діана Червінська: «Буде важко швидко повернутись у колишній режим» - 2 - изображение

Вести блог у домашніх умовах це зручніше чи навпаки – є відсутність різноманіття контенту?

Через те, що в мене все ж більш акцент в профілі на фешн, то в домашніх умовах підписникам це не є так цікаво і більше не актуально, але з’явилася нова тема «карантину», яку теж можна класно обігрувати: знімати смішні відео чи робити фото домашніх образів. Поки ідеї ще залишились, плюс маю архівні фото з подорожей.

Які порадиш лайфхаки креативних зйомок вдома?

Хороший настрій та гарне світло, плюс біла стіна. І можна позувати та креативити скільки завгодно. Це можуть бути фото з рушником на волоссі та чашкою кави в стилі «мій ідеальний ранок», або відео на тему карантину з неочікуваним сюжетом, який відгукнеться усім.

Як зараз ідуть справи з твоїм брендом одягу Cici Coco? Під час карантину замовлень стало менше?

На жаль, так. Одяг зараз не є в пріоритетом. Ми мали анонсувати нову колекцію, а в такий нестабільний період це не найкращий час для випуску нових речей. Але ми вже мали майже все готове, і речі просто через якийсь час стануть не актуальними, тому ми все ж вирішили показати весняну колекцію, але трошки змінили наш план.

Діана Червінська: «Буде важко швидко повернутись у колишній режим» - 3 - изображение

Замовлень на рекламу стало більше чи менше? З чим це пов’язано?

Стало теж менше. Оскільки велика кількість брендів теж зараз на паузі, то виділяти бюджет на рекламні кампанії не актуально, але є і ті, які швидко підлаштувались і все ж придумали цікаві проєкти. Хоча реклама інфопродуктів чи доставки стала навпаки ще більш актуальною.

Як середній та малий бізнес може пережити подібну кризу, як зараз?

Це форс-мажор, до якого не був готовий ніхто, і на жаль, не усі її переживуть. Та все ж ті, хто вже завчасно вів свій бізнес он-лайн, думаю, зможе вижити, бо навіть при таких умовах можна продовжувати працювати.

Як гадаєш, блогерство у такій ситуації є для тебе психологічним розвантаженням?

Блогерство для мене завжди було відповідальністю та задоволенням. Розвантаження в даній ситуації все ж більше дає відсутність десяток справ та можливість просинатись в 12 дня, нікуди не поспішати (усміхається). А фото чи відео я продовжую робити, пости пишу, сторі знімаю. Щодо блогу я навпаки стала більш продуктивна, а контент став більш продуманий, ніж був до того.

Діана Червінська: «Буде важко швидко повернутись у колишній режим» - 4 - изображение

Хто для тебе головна підтримка?

Мій хлопець. Він і підтримка, і фотограф, і друг, і кохана людина.

Як проводите час з Андрієм, коли ви постійно вдвох вдома?

Через те, що ми і до того проводили 24/7 разом, для нас це не стало випробуванням, а наш побут залишився, як і до того. Переглядаємо фільми, розмовляємо, прибираємо, готуємо разом їсти.

Ти демонструвала підписникам свої кулінарні ідеї та їхнє втілення. Що найбільше любиш готувати?

В мене це по настрою. Буває тиждень кожного дня новий рецепт, а буває готує лише Андрій. Так ділилась рецептом лазаньї, фондану, запіканки та ще багато іншого.

Діана Червінська: «Буде важко швидко повернутись у колишній режим» - 5 - изображение

За весь час домашнього режиму ти вже звикла до нього? Думала, що повертатися у звичний ритм вже і не хочеться?

Так, звикла і думала про це. Коли все закінчиться, буде важко швидко повернутись у колишній режим.

Розкажи нашим читачам, про що зараз мрієш і чого найбільше хочеш у своєму житті?

Звичайно, в даній ситуації хочеться лише здоров’я і щоб все закінчилось. Також ми вже сильно скучили за подорожами і мріємо все ж поїхати цього літа до мами в Італію. Про глобальні мрії чи цілі не дуже люблю говорити. Завжди стараюсь спочатку зробити, а потім говорити.

Вікторія Покатілова


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top