Michelle Andrade розповіла, як у дитинстві продавала сусідам лимони

Michelle Andrade розповіла, як у дитинстві продавала сусідам лимони - 1 - изображение

Популярна українська виконавиця Michelle Andrade стала гостею бєспрєдєл-шоу “Ніч у барі”, яке виходить на YouTube-каналі Люкс ФМ. Співачка розповіла про свою карантинну творчість та згадала дитинство.

Популярна співачка Michelle Andrade влаштувала віртуальну тусовку разом з Люкс ФМ, яку можна глянути у свіженькому випуску шоу “Ніч у барі”. Талановита дівчина розповіла, що під час карантину сидить вдома та вже встигла облаштувати музичну студію, аби повністю присвятити себе творчості.

Крім того, 23-річна виконавиця під келих чогось смачненького згадала про свою першу професію. Як виявилося, дівчина ще з малечку починала свій власний бізнес:

«На моей первой работе я была своим боссом. У нас у Боливии было лимонное дерево, откуда я брала лимоны и продавала всем соседям».

Крім того Мішель поділилася своїм секретом успіху й непоганого заробітку:

«Я всегда сама ставила цену. И потом я никогда не продавала один и тот же коктель за одну и ту же цену».

За словами популярної співачки, наступною її роботою стало метро, де вона роздавала буклети та паперові листівки оточуючим. Які ще лайфхаки вибовтала українська зірка та які вона мала комплекси, дивись у новому випуску шоу “Ніч у барі” разом з Люкс ФМ.


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top