Костянтин Грубич: хто порушує комендантську годину у столиці

Костянтин Грубич: хто порушує комендантську годину у столиці - 1 - изображение

Ведучий шоу “Твій день” на 1+1 Костянтин Грубич провів нічний рейд лівим берегом столиці разом з бійцями-добровольцями спецпідрозділу ДФТГ “Хорт”. З телеведучим на патрулюванні були також його донька Влада та син Ярослав.

Під час комендантської години у Києві багато порушників, каже Грубич. З перших хвилин патрулювання добровольці отримали виклик. Порушниця сіла нетверезою за кермо і зустрічною смугою неслася нічним містом на великій швидкості. На вимогу зупинитись не послухалася, лише постріли попереджувальні та справжня погоня зупинили водійку.

“Нічне життя вирує і місцями досить цікаве. Кожен затриманий порушник – окрема повість. Ми побачили багато п’яних, розслаблених людей. Таке враження, що для них війна закінчилася. Насправді такі маргінали заважають добровольцям виконувати свою місію – знешкоджувати справжніх ворогів-диверсантів”, – ділиться телеведучий.

Сарафанне радіо не мовчить про нічні чергування. Тому порушників стає менше, ніж у перші місяці після 24 лютого.

“Якщо взяти конкретно наш район, то там набагато менше порушень. Але, на жаль, дуже багато людей, які в цей час святкують щось незрозуміле. Багато нетверезих. За останній місяць зловили близько 10 п’яних людей за кермом”, – каже начальник штабу ДФТГ “Хорт” із позивним “Пуштун”.

Костянтин Грубич: хто порушує комендантську годину у столиці - 2 - изображение

Розбирання з порушниками завершуються здебільшого роз’яснювальною роботою на місці. У критичному випадку – поїздкою до райвідділу поліції. Найбільше покарання чоловіку – штраф, якщо він не стоїть на військовому обліку. Їздити вночі дозволено лише автівкам зі спецперепустками. Хортівці мріють, щоб скоріше прийняли закон про штрафи за порушення комендантської години.

“Комендантське патрулювання вночі разом із ДФТГ “Хорт” надихнуло нас з родиною на кілька дій. Зокрема, я зробив сюжет для “Сніданок з 1+1”, змонтував і ще дороблю кілька роликів про порушників. Син Ярослав взявся збирати кошти хлопцям на пальне. Бо у них немає державної підтримки. Ці люди вдень по своїх роботах, а вночі одягають форму і допомагають тримати порядок і ловити ДРГ у Києві. І ловлять. Друзі, після 23 і до 5, спіть, будь ласка, у своєму ліжку. А наші захисники бережуть наш спокійний сон”, – закликає Костя Грубич.

Костянтин Грубич: хто порушує комендантську годину у столиці - 3 - изображение


Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top