Главная страница » Новости » Даша Петрожицька розповіла, хто крутіший — Тіна Кароль чи Dan Balan

Даша Петрожицька розповіла, хто крутіший — Тіна Кароль чи Dan Balan

Даша Петрожицька розповіла, хто крутіший - Тіна Кароль чи Dan Balan - 1 - изображение

Фіналістка вокального шоу «Голос країни» Даша Петрожицька стала гостею бєспрєдєл-шоу «Ніч у барі» та розповіла, з ким їй було комфортніше співпрацювати на шоу.

Українська актриса та співачка Даша Пертрожицька стала новою учасницею віртуального бєспрєдєл-шоу «Ніч у барі. #НаДомашнем». Компанію учасниці шоу «Голос країни» склали співачки Michelle Andrade та Злата Огнєвіч.

Популярні виконавиці поговорили не лише на суто дівочі теми, але й про професійні. Так, Злата Огнєвіч зізналася, що на карантині пише нові пісні, а Даша Петрожицька розповіла, що готується до фіналу шоу «Голос країни».

Крім того, вона розповіла про творчу роботу з двома її наставниками Тіною Кароль та Dan Balan. За словами 28-річної виконавиці, зіркові тренери мають зовсім різний підхід до учасників.

«Дан настолько лаконичный, что что-то одно скажет и сразу все становится понятно. Он мне на «Нокаутах» сказал ровно одно предложение и я сразу все поняла. А вот Тина она наоборот, она и мне и Даниэлю все рассказывала, объясняла. У нас была задача не красиво спеть, а сделать номер».

Даша також говорить, що Тіна мріяла зробити на шоу з кимось з учасників саме пісню «Позвони мне, позвони» і саме вона та Даніель погодилися втіли у життя задумку Кароль.

Даша Петрожицька додає, що на шоу вона геть усіх вважає конкуретнами, бо всі учасники вокально дуже сильно підковані. А ще іноді дівчина думає, що найслабшою на проекті є вона, проте зараз Даша намагається з цим боротися.

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top