Культурний проект «Ти, жінка» — погляд сучасників на сучасну жінку

Культурний проект «Ти, жінка» — погляд сучасників на сучасну жінку - 1 - изображение

2 березня 2020 року о 19-00 у арт-просторі Lavra Studio, Мала Опера, Киiв, Дегтярiвська, 5 відбудеться відкриття виставки культурного проекту «Ти, жінка».

Наша виставка — це погляд сучасників і сучасниць на жінку у Світі, у Місті, у Творчості. Погляд, вільний від інста-кліше і фейсо-шаблонів. Не приборкана реальність, якою її побачили 14 українських фотографів, вільні від жанрових стереотипів. 

Єгоров Ігор, фотограф:  «Фотографія надихає мене бачити незвичне в звичному, казкове в реальному, допомагає виражати своє бачення, свій погляд, додаючи промінчики власної творчості в побачене через призму об’єктиву. Наша взаємна любов ґрунтується на тлі несприйняття “селфі-культури” та візуального сміття з мобілок, що здебільшого заполонили соціальні мережі. На жаль, більша їх частина не має ніякого відношення до таємничого мистецтва фотографії. Зникає магія…Магія невидимої “хімії”, що бентежить уяву, додає мальовничих асоціативних штрихів до втіленого на знімку».

Культурний проект «Ти, жінка» — погляд сучасників на сучасну жінку - 2 - изображение Культурний проект «Ти, жінка» — погляд сучасників на сучасну жінку - 3 - изображение Культурний проект «Ти, жінка» — погляд сучасників на сучасну жінку - 4 - изображение Культурний проект «Ти, жінка» — погляд сучасників на сучасну жінку - 5 - изображение


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top