Sonya Kay перекрила вулиці Києва заради прогулянки на яхті

Sonya Kay перекрила вулиці Києва заради прогулянки на яхті - 1 - изображение

Трендсетер нової української музики – Sonya Kayпрезентує свіже відео на зовсім нову пісню «Ходимо». Автором слів та музики виступив Артем Пивоваров, а над аранжуванням працювали електронний дует Ost&Meyer. 

Зйомки відео відбувалися в Києві, де співачка разом зі знімальною командою влаштували справжній Форсаж — екстремальний дорожній бойовик з перекриттям вулиць, супроводом патрульних машин та драйвовими перегонами.

Режисерами кліпу виступили Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак, які свого часу співпрацювали з Олею Поляковою, гуртом Антитіла, TamerlanAlena та багато інших. Кліп «Ходимо» стане вже другою спільною роботою Sonya Kay та режисерів. А стильні та водночас провокаційні образи створювала Аіша Мілевська.

«Обожнюю екстрим, який постійно відбувається зі мною на знімальному майданчику. Цього разу ми їздили в лімузині по воді, а в яхті ганяли по вулицях Києва, з десятьма патрульними машинами та перекриттям вулиць. Ми майже стали героями місцевих хронік. Тільки ледачий нас не знімав на свій телефон. Дивно, що ми ще не потрапили на свіжі шпальта новин як злісні порушники порядку. Шуткую. Ми дуже сподіваємося, що нашим глядачам сподобаються і наша нова пісня, трошки еротичні образи, та несподіваний сюжет кліпу», – поділилася Sonya Kay. 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top