Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню - 1 - изображение

Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції YouCanBe

Фіналіст шоу The Voice Of Germany Стас Шурінс нещодавноповідомивпро своє рішення повернутися на українську сцену. Після кількох років творчої паузи артист заявивпро себе мотиваційним треком You Can Be, присвяченим паралімпійцям, і навіть випустив кліп на нього.

Через місяць відбулося те, чого прихильники артистатак довго чекали від латвійцяза національністю, який довгий час живе в Німеччині –Стас Шурінс нарешті випустив першу україномовну пісню. Вірніше, вона стала українською версією недавнього треку You Can Be. Автором слів композиції під назвою «Перемагай» стала солістка гуртуVLASNA Тетяна Власова.

«Випуск пісні українською мовою – дуже логічне рішення,–каже Стас Шурінс. – Я дуже давно про це думав, але моїх знань, на жаль, поки що недостатньо, щоб написати гідний текст. Звертаючись в Паралімпійськийкомітет України з пропозицією про співпрацю, я озвучив своє бажання випустити You Can Be двома мовами, і, отримавши схвалення, зрозумів, що момент настав. Потім я познайомився з Тетяною Власовою, солісткою гурту VLASNA, і вона люб’язно погодилася написати український текст для You Can Be. У неї вийшло озвучитимої думки досить точно. Тепер я готовий поділитися зі світом результатом спільної роботи скромних ентузіастів. Пісня «Перемагай» – мій перший сольний трек українськоюмовою, моя гордість. Сподіваюся, що дуже скоро настане той день, коли я і сам зможу похвалитися авторством подібного тексту».

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top