L’Kafa  Group відсвяткував своє 20-річчя

 

L’Kafa Group

Міжнародний ресторанний холдинг L’Kafa  Group відсвяткував своє 20-річчя. Лідери ресторанного бізнесу в Україні та за її межами, відомі своїми брендами: «Чайхона Базар», L’Kafa Café, Silvio D’Italia, Just  Beer Bar та ін., гучно підвели підсумки плідної праці.

Під час церемонії нагородження кращі працівники були відзначені Національними дипломами в рамках  премій «Зірка Якості», «Вибір України», «Лідер року». А також ексклюзивними  орденами «За розбудову компанії», іменними нагородами «За вагомий внесок в розвиток компанії» та  «За патріотизм і відданість».

 

Традиційно святкування не обійшлося без зірок, які запалювали вечір.  Заслужений артист України Олег Шак, співачка, переможниця вокального конкурсу «Vоic eof Astana» — Тетяна Доканіна, співак та композитор Олексій Сагаловський, співак, учасник шоу «Голос країни 9» Сергій Костецький, співачка  Анна Добриднєва, шоумен  Big Boss, дует  Rico Macho та гурт «Поющие трусы» створювали чудовий настрій.

L’Kafa  Group славиться професіоналізмом, сильним командним духом та сімейною атмосферою в середині колективу.

Президент компанії Усама Кафа, зазначив, що 20 років це тільки початок великих звершень. Компанія націлена на активний розвиток в Україні та за кордоном, в цьому році пообіцяли порадувати своїх гостей абсолютно новим брендом, який на сьогодні не має аналогів в Україні.

Отож, всі шанувальники мережі L’Kafa Group зовсім скоро зможуть відчути розвиток компанії на смак!

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top