Як мислення може змінити життя: рекомендації Анастасії Котюк

мислення

Сьогодні ми спілкуємося із сертифікованим коучем ICF (Міжнародної Федерації Коучінга) Анастасією Котюк, щоб дізнатися, як мислення може змінити наше життя і чому важливо звертатися до професійних коуча.

У чому полягає ваш метод допомоги людям через серії коучингу?

З коучингом я вперше познайомилася у серпні 2022 року і тоді одразу ж увійшла до навчання. Це метод, який дозволяє змінювати реальність вже зараз, впливаючи на своє майбутнє, не звертаючись до травм та минулого досвіду. Змінюючи внутрішні налаштування нашого сприйняття себе, ми змінюємо ту реальність, яка нас оточує. Важливо розуміти, що якщо людина стикається з психічними проблемами, то їй потрібно звернутися до сертифікованого фахівця, який працює із травмами. Найефективнішим буде паралельна робота терапевта з коучингом. Адже коучинг не просто допомагає досягати цілей. Це про пізнання себе, знайомство із істинним собою, зі своєю глибиною та прийняттям себе у тих іпостасях, які витісняються соціумом.

Як визначити, коли людині потрібен коуч і які сигнали вказують на необхідність звернутися до фахівця?

Професійний коучинг дає бустер просування до того, що ви так давно хотіли отримати або чого хотіли позбутися. Щоправда, є протипоказання. Це не підійде людям, які чекають на чарівні таблетки або переносять відповідальність за своє життя на інших. Коучинг для тих, хто вже подорослішав і готовий рости, змінюватись, покращувати свої результати, полегшувати собі життя та брати відповідальність за життя на себе.

Які принципи ви використовуєте для допомоги клієнтам?

У сесії ми завжди визначаємо точку “А” – початковий стан, досвід, досягнення, навички. І точку «Б» – до чого важливо прийти вже під час сесії. Ще й домашнє завдання є (посміхається – прим. ред). Чітке визначення запиту прокладає маршрут, яким ми рухаємося під час роботи. Наприклад, якщо у вас є ціль на цей рік/місяць/тиждень залежно від бажаного масштабу, необхідно прокласти до нього шлях. Ціль – це маяк для нашого несвідомого, те, що веде нас, не даючи збитися з поставленого шляху.

мислення

Як мислення може змінити життя: рекомендації Анастасії Котюк

Чому так важливо звільнятися від старих цілей, мрій, стосунків, речей і як це впливає на особистісне зростання?

Дуже важливим пунктом є той факт, що цілі, мрії чи бажання, які ми ставили собі певну кількість часу тому, не справдилися. Саме це може дуже вас гальмувати і змушувати зливати багато енергії. Як наслідок, з’являється почуття провини, і ви починаєте зжирати себе. Важливо розуміти, що те, що ви хотіли рік тому, для вас нового може бути не актуальним. Тому важливо виконати для полегшення та зміни фокусу уваги будь-який ритуал на визволення. Я рекомендую взяти аркуш паперу і від руки написати все, що тебе турбує і тримає в минулому, і з вдячністю спалити, сказавши, що ти відпускаєш минулі цілі та мрії та приймаєш новий виток розвитку у своє життя.

Як ви радите формувати нові цілі та мрії для успішного старту нового етапу в житті?

Для успішного старту нового етапу життя важливо:

  • Визначити мету.
  • Побачити її у своїй уяві.
  • Відчути так, ніби вона вже реалізована.

Якщо перші три етапи працюють, і ви відчуваєте відчуття всередині, переходьте до формулювання цілей:

  • Позитивне стверджувальне формулювання.
  • Підконтрольність та відповідальність на собі.
  • Сенсорність (бачу, чую, відчуваю) + критерії досягнення (як зрозумієш, що мета реалізована).

Але наголошу, що формулювання важливе, але ще важливіше, які вібрації, смисли ви переживаєте і в яких настроях ви живете. Саме наше внутрішнє випромінювання стану та мислення притягує саму реалізацію.

Що таке гіпномедитації та як вони можуть допомогти людям у процесі самопізнання?

Гіпноз або гіпномедитації – це процес, коли цілі закладаються в підсвідомість в обхід створенню. Тоді в житті людини реалізація бажаного відбувається начебто без її участі. З усіх можливих варіацій у просторі несвідоме виймає на поверхню для свідомості ті можливості, використовуючи які, мета буде досягнута максимально легко та швидко.

Як ти сприймаєш роль відпочинку в житті людини?

Можливо, для когось буде складно прийняти, але відпочинок – це невід’ємна частина нашого зростання та розвитку. Якщо ми хочемо бути здоровими та щасливими при досягненні цілей, а не витратити всі зароблені гроші на психологів та відновлення, відпочинок має бути так само запланований у графіку справ, як і зустрічі, договори, клієнти та презентації. Інакше чекає вигоряння і щури бігу за бажаним, поки сам організм не здасться.

Яка твоя філософія щодо постановки довгострокових та короткострокових цілей і як вони взаємодіють у процесі особистісного зростання?

Особисто я не маю довгострокових цілей, я просто знаю всередині, до чого я йду. Я знаю і відчуваю, що те, що я несу в маси – трансформацію через кохання, здатне змінити тисячі, а то й сотні тисяч життів на краще.

Анастасією Котюк

Як мислення може змінити життя: рекомендації Анастасії Котюк

Яке твоє найбільше особисте досягнення?

Моє мислення. Я пішла в роботу з мисленням тільки тому, що сама отримую результати в житті завдяки цьому і ґрунтуючись на цьому допомагаю іншим. Із твердих фактів: колишній чоловік подарував квартиру, коли раніше квартира як подарунок було неможливо. Я займаюся улюбленою справою, яка приносить мені дохід з будь-якої точки світу, подорожую, навчаюсь у найкращих освітніх організаціях. З м’яких навичок: я маю внутрішню силу та опору, які дають мені впевненість та сили справлятися з будь-якими ситуаціями. Я відчуваю тотальне щастя у постійності. Клієнти вирощуючи внутрішню опору в собі, будують відносини мрії, набувають кращих форм тіла за все життя, знаходять свою справу і допомагають іншим, збільшують дохід і йдуть з найму. Я і мої клієнти – прямий доказ того, що змінивши внутрішні налаштування, ми можемо знайти будь-яке бажане – тіло, здоров’я, відносини, дохід і життя мрії.


Фото: особистий архів


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top