Аксесуар із характером: COOSH презентує нову сумку BURMA

Аксесуар із характером: COOSH презентує нову сумку BURMA - 1 - изображение

Український бренд одягу та аксесуарів COOSH представив новинку, натхненну зваженим характером та мінімалістичним забарвленням граціозної бурманської кішки, — сумку BURMA.

Нову модель бренд створив у трьох відтінках: чорному, кемел і шоколад. Сумка чорного кольору виготовлена з натуральної шкіри, а теплих забарвлень — із замші. BURMA легко вписується в гардероб та майстерно довершує будь-який образ.

“Під час її створення ми надихалися граційними котами бурманської породи та їхнім характером, який повністю передає настрій бренду. Новенька BURMA вийшла лаконічною і водночас акцентною через свій силует та колірну палітру”, – зауважує засновниця бренду, Аліна Френдій.  

Аксесуар із характером: COOSH презентує нову сумку BURMA - 2 - изображение

Сумка COOSH є практичним супутником як на щодень, так і на вихід. Її можна стилізувати по-різному: одягати на плече, тримати за ручку або носити за останніми трендами — як клатч в руках. BURMA має розслаблену, м’яку форму та вміщає все необхідне: один великий відділ призначений для об’ємних речей та дві менші кишені, одна з яких застібається на замок, — для дрібничок. 


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top