Валерія Матрохіна – переможниця проєкту «МастерШеф»

Валерія Матрохіна

У 12 сезоні проєкту «МастерШеф» суперфіналістками стали Ольга Рябенко та Валерія Матрохіна. На них чекали дві поверхні під яскравими софітами та страви, які мали перевершити всі їх попередні! Хто здобув омріяну перемогу цього сезону?

«Шановні суперфіналістки. Так, сьогодні у привітанні ми використовуємо лише фемінітиви, адже сильні українські жінки готові брати на себе відповідальність. Бути взірцем сміливості для всієї України. Ми розпочинаємо суперфінал 12 сезону “МастерШеф”.  Це був складний сезон, ми покладали на вас велику відповідальність. Ви зробили незабутнє весілля Азовців, гідно віддали шану подвигів українських залізничників. Навіть попри вибухи російських ракет над головами, ви шукали продукти для маленьких пластунів. І все це ви робили єдиною командою 12 сезону. І сьогодні весь ваш колектив у повному зборі», — повідомили судді.

Розпочалася тригодинна остання битва! Ольга та Валерія взялися до роботи. Панувала тиша й професійна зосередженість, адже кожна усвідомлювала, наскільки це відповідальний момент в її житті.

Концепція Ольги складалася з двох частин. Перша — це історія життя. Друга — проста елегантність.

«Я концентруюсь на субпродуктах. Тобто тих, які багато хто у нас просто не помічає. Коли йдеш на ринок — воно коштує копійки. Але це можуть бути смачними ресторанними стравами. Я прийшла з цим, і я вийду з цим. Закуска складається з коренеплодів і нирок кролика. На основне пшениця з гребінцями півня та еспумою зі смаженої цибулі. І на десерт медівник з бегонією», — розказала Ольга.

Валерія вирішила дотримуватися концепції важливих проблем. Їжа — це емоції. Тож її страви були про зустріч української кухні зі Сходу із Заходом. На закуску Лєра готувала борщ, але у вигляді картопляних кльоциків з еспумою огірка. На основну страву надихалася спогадами із Карпат: гриби, топінамбур, м’ясо. А от на десерт — київський торт у власній інтерпретації.

Нарешті розпочалася фінальна дегустація. Тепер змінити будь-що вже неможливо. Тільки вердикти суддів визначали, хто сьогодні був на крок попереду.

«Нещодавно моя донька запитала у мене, що таке “елегантно”. Якби я могла відповісти на прикладі страви, то це була б саме ваша, Олю», — прокоментувала Ольга Мартиновська.  

«Київський торт — це дійсно візитівка не тільки столиці, а й всієї України. На смак інакший, проте достатньо свіжий», — коментували судді десерт Валерії. 

«Дуже сподобалась їх здорова конкуренція. Це вперше за всю історію проєкту, коли суперфіналістки допомагали одна одній. Кожна боролась за себе, але й подавала руку іншій. Дівчата дуже постаралися з концепціями і стравами», — підсумувала трійка суддів і визначилася з переможцями.

Традиційно, Ектор зміг заінтригувати. Естафета на оголошення ім’я переможниці передавалася неодноразово. Зрештою, ім’я таки оголошено!

Переможницею 12 сезону «МастерШеф» стала Валерія Матрохіна!


Фото: прес-служба СТБ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top