MЕLOVIN повідомив про невиліковну хворобу

MЕLOVIN повідомив про невиліковну хворобу - 1 - изображение

Артист MЕLOVIN нещодавно вражаючим чином поділився не тільки новою музикою, а й важливим розкриттям про свій власний стан здоров’я. У своїх соціальних мережах він оголосив про вихід нової композиції під назвою “Один не Один”, яка стала своєрідним відображенням його особистих переживань, помилок, висновків та наслідків.

14 листопада, у День боротьби з цукровим діабетом, артист оприлюднив відео, де зізнався в тому, що став обличчям невиліковної хвороби. У ролику MЕLOVIN зізнається, що вирішив поділитися цією інтимною інформацією з прихильниками, оскільки вона стала ключовою частиною його життя і дозволила йому переглянути своє минуле та визначити, що справді має значення.

“Я давно хотів це розповісти, але просто сам не міг зібратися в купу. Ви часто запитуєте, чому я так раптово схуд. Але все не так просто, і я хочу поділитися цим з вами”, – розповів MÉLOVIN.

У своєму відвертому зізнанні виконавець ділиться, що тривалий час проходив різноманітні медичні обстеження, через що він був відсутній у соціальних мережах. Однак у певний момент він знову активно почав ділитися своєю повсякденністю.

“Коли, як не зараз, це робити? Наша сила лише у бажанні допомогти собі. Я сподіваюся, що ви мене підтримаєте”, – підсумував артист.

MÉLOVIN не лише відкрив для своїх шанувальників нову пісню, але й став прикладом силі самовиявлення та прийняття власного стану з метою розуміння і підтримки.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top