Таропрогноз на 23-29 жовтня: тиждень завершиться Кривавою Повнею та Місячним затемненням

Таропрогноз на 23-29 жовтня: тиждень завершиться Кривавою Повнею та Місячним затемненням - 1 - изображение

Таропрогноз: у суботу 28 жовтня станеться Кривава Повня разом з Місячним затемненням.

Усе це нарешті закриє коридор затемнень. І хоча спокій нам поки лише сниться, проте хоч якесь світло в кінці тунелю вже пробивається. Загалом це буде енергетично складний день, коли можливі депресивні стани, знесилення, підвищена тривожність та бажання втекти від усього світу. Треба пам’ятати, що подібні кризові періоди потрібні для неприємних, але давно необхідних змін. Це глобальне прибирання вашого життєвого простору.

Таропрогноз від тарологині Катерини Пилипенко:

Катерина Пилипенко

Овен (2 мечів)

Цілковита невизначеність та прокрастинація. Ось що викликатимуть у вас зараз деякі нагальні питання. Що ж, це зрозуміло в контексті загальної енергії тижня.

Телець (Паж Жезлів)

Певні ідеї або пропозиції можуть зненацька захопити вас та надати сили для перспективних починань. Також очікуйте на приємні новини.

Близнюки (Лицар Кубків)

Зверніть зараз свою увагу на романтичний бік життя. Зробіть, наприклад, приємний подарунок або сюрприз своїй коханій людині.

Раки (7 Мечів)

В умовах коридору затемнень вам варто проявити обережність в робочих моментах. Є ризик, що з вами вчинять нечесно або спробують зневажити ваші інтереси.

Лев (Лицар Жезлів)

Деякі ваші справи отримають активний розвиток та закладуть важливу основу для подальшого великого проєкту. Також можливі поїздки або переїзди.

Діва (Лицар Пентаклів)

Ваша наполегливість у роботі отримає справедливу оцінку та винагороду. Попереду також на вас може очікувати робоча поїздка.

Терези (Паж Кубків)

Ви можете отримати приємні новини, любовні звістки і навіть запрошення на побачення. Іноді глибокі трансформації починаються з маленьких кроків.

Скорпіон (Паж Мечів)

У вас з’явиться шанс прояснити те, що досі викликало підозри і сумніви. Конфлікти, як не дивно, зараз допоможуть таємному стати явним. Але не втрачайте обережність і пильність.

Стрілець (Імператриця)

Зосередьтеся на сімейних справах, а також приділіть увагу собі, своєму емоційному стану. Це допоможе вам успішно пройти завершальний період коридору затемнень.

Козоріг (Лицар Мечів)

Події намагатимуться вийти з-під вашого контролю. Конфліктів і напруги важко буде уникнути. Але усвідомлення причин цього допоможе вам впоратися з усім.

Водолій (Паж Пентаклів)

Розпочніть зараз навчання або втілення своєї давньої задумки. Ви закладаєте зараз основу для подальших глобальних змін у своєму житті.

Риби (10 Мечів)

Коридор затемнень може завершитися для вас на неприємній ноті. Проте завжди пам’ятайте: зачиняються одні двері й відчиняються наступні.


Фото та текст: таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top