Куди звертатись: безплатно пройти мамографію

Куди звертатись: безплатно пройти мамографію - 1 - изображение

Всім жінкам старше 40 років рекомендовано раз на рік проходити планове мамографію для ранньої діагностики раку грудей. В Україні жінки мають право пройти обстеження безплатно в одній із клінік, які фінансуються за державною Програмою медичних гарантій.

Рак молочної залози — це одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок. Від цієї недуги щороку помирає понад 5,5 тис. українок. Рання діагностика дає можливість побороти хворобу, пальпація не дозволяє виявити тяжкий недуг на ранній стадії, для цього потрібно пройти мамографію.

Далеко не всі жінки знають, що в Україні можна пройти мамографію безплатно, для цього лише потрібно звернутись до сімейного лікаря, який має виписати відповідне направлення. При цьому таке право мають усі жінки, незалежно від віку, якщо є показання для мамографічного обстеження.

Загалом послугу безплатної мамографії в нашій країні надають понад 240 закладів охорони здоров’я по всій країні, які мають договір з Національною службою здоров’я України за пакетом “Мамографія”. 

Крім того, в останній декаді жовтня користувачі Helsi мають можливість пройти інструментальне обстеження молочної залози зі значною знижкою у низці приватних медичних закладів. Так, найдешевша консультація лікаря-мамолога у цей період буде коштувати 1 грн.


Фото: Pexel


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top