Євробачення отримало нагороду за внесок у суспільство та культуру

Євробачення отримало нагороду за внесок у суспільство та культуру - 1 - изображение

Європейська мовна спілка отримала нагороду 2023 Changemaker Award від Міжнародної мовної конвенції за внесок Пісенного конкурсу Євробачення, найбільшої музичної події у світі, в суспільство та культуру.

Нагорода була присуджена на знак визнання значного суспільного та культурного впливу Євробачення та його прихильності до впровадження технологічних і цифрових інновацій, які сприяють єдності, різноманіттю та інклюзивності через силу музики.

«Протягом багатьох років існування цей конкурс став причиною численних позитивних змін: у світі технологій мовлення та в суспільстві в цілому. Він став стартовим майданчиком для інновацій у сфері телебачення та радіомовлення відтоді, як представники країн-учасників уперше вийшли на сцену 1956 року. Євробачення стало каталізатором соціальних змін у розділеному світі, об’єднавши країни Європи й не тільки в їхньому прагненні до музичної мрії, — зазначили журі Міжнародної мовної конвенції. — Коли у травні 2023 року охоплена війною Україна не змогла прийняти конкурс, а Велика Британія, яка посіла друге місце у 2022 році, стала його господарем, — це був знаковий прояв солідарності між націями. Нагорода 2023 Changemaker Award символізує позитивні зміни — у світі телебачення, радіомовлення та розваг і за його межами — не могло бути більш гідного лауреата».

Нагороду отримав Мартін Остердаль, виконавчий директор Євробачення.

«Технології та інновації є невіддільною частиною ДНК Євробачення, вони пронизують кожен аспект конкурсу з моменту його створення в 1956 році. За своєю суттю конкурс завжди прагнув згуртувати глядачів з різних країн, щоб відсвяткувати нашу різноманітність. Від яскравого дизайну сцени до досконалого аудіовізуального виробництва — передові технології дозволяють нам об’єднувати мільйони глядачів по всьому світу за допомогою музики та трьох видовищних шоу. Ми пишаємося тим впливом, який продовжує здійснювати Пісенний конкурс Євробачення, розважаючи глядачів, відкриваючи нових виконавців і показуючи, що в цьому постійно розділеному світі нас усіх об’єднує музика», — сказав Мартін Остердаль.

Пісенний конкурс Євробачення відіграє важливу роль у досягненні соціального та культурного прогресу, пропагуючи інклюзивність і прийняття. Завдяки своєму прагненню до формування атмосфери поваги та взаєморозуміння конкурс став каталізатором змін — розвиваючи технології мовлення, кидаючи виклик стереотипам і підтримуючи різноманітні жанри музики з усіх куточків Європи й Австралії.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top