Kyiv Design Week 2023: 3 ключові події, які варто відвідати

Kyiv Design Week

У швейцарському місті Цюрих у рамках Zurich Design Weeks в межах програми ReACT4UA за фінансування уряду Німеччини триває Kyiv Design Week 2023 «Київ: Місто змін», під час якого європейці знайомляться із сучасним українським дизайном у всіх його проявах.

Київський тиждень дизайну цього року відбувається вперше. Основні події тижня розгортаються в Цюриху, який виступає приймаючою стороною для Kyiv Design Week 2023, проте кілька заходів відбудеться і в Києві. Розповідаємо про ключові події, які варто відвідати в українській столиці.

Kyiv: City of Changes
Коли: 14—15 вересня
Де: інноваційний простір MacPaw Space (вул. Велика Васильківська, 100)
 

Дводенний інтенсив для всіх, кого цікавить дизайн і креативні індустрії. Перший день буде присвячено історіям успіху сучасних українських креативних бізнесів, а також критичним точкам на шляху втілення мрії. Серед спікерів — CEO Projector і видавець Telegraf.Design Олександр Трегуб, співзасновниця Zavodshop Ольга Кучмєєва, засновник і артдиректор компанії Expolight KLDS Микола Каблука, засновник і артдиректор шрифтової студії AlfaBravo Кирило Ткачов, співзасновниця SaveKyivModernism Ольга Терефеєва та інші представники дизайн-сфери в Україні.

Crossing Kyiv Talk
Коли: 19 вересня
Де: Naked Room (вул. Рейтарська, 21)
 

Презентація Crossing Kyiv — редакційного проєкту від видання NO MAD Paper. Видання присвячено Києву і його сучасній культурі, зокрема, дизайну, архітектурі та креативним людям, які рухають цю індустрію. Зокрема, Crossing Kyiv розповідає про іноземців, які працюють у креативній індустрії та вважають Київ своїм другим домом. Так, наприклад, можна буде дізнатися історію Марка Вілкінса — кінорежисера і сценариста зі Швейцарії, який вже давно живе в Києві та каже, що його серце поділено навпіл між Цюрихом і Києвом.

Благодійний акустичний концерт
Коли: 15 вересня
Де: Vozianov Studio (вул. Івана Франка, 17В, вхід з вулиці Лисенка)

Благодійний акустичний концерт на честь завершення Kyiv Design Week у Цюриху та Києві.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top