Антитіла вирушають у Європейський тур

Антитіла вирушають у Європейський тур - 1 - изображение

Гурт Антитіла вирушають у Європейський тур. Перша країна – Польща. Про це учасники повідомили на сторінках у своїх соцмережах.

Вони виступали з Боно та The Edge з U2 у київському метрополітені, вони випустили спільну пісню з Едом Шираном і нещодавно вперше виконали її разом наживо у Варшаві на Народовому, а останні 6 місяців провели на передовій як парамедики, рятуючи людські життя. Сьогодні Антитіла вирушають у перший міжнародний тур «Stand by UA» та зіграють концерти у Польщі.

Музиканти везуть з собою повноцінне шоу європейського рівня, улюблені пісні, які стали символом віри і незламності для багатьох українців, а також для прихильників по всьому світу, вперше виконуватимуть наживо 2Step, а також і пісні польською та англійською мовами. Спеціальні гості концерту – польський рок-гурт Chemia.

Квитки можна придбати за посиланням.

Антитіла

“У лютому ми мали презентувати альбом та вирушити у стадіонний тур. Та прийшла повномасштабна війна. І ми не змогли вчинити по-іншому. Тому останні 6 місяців ми провели на передовій як парамедики. Це не проста сторінка нашого життя. Але перш за все ми музиканти, артисти. І коли нашим головнокомандувачем було прийняте рішення відкомандирувати нас до Києва, то у нас фактично почалася нова сторінка музичної історії. Музичної історії з військовим бекграундом. Розпочавши цю сторінку зі спільного виступу з Едом Шираном у Варшаві на Народовому ми хочемо її продовжити нашим Європейським туром та почати з Польщі. Ми знаємо, що нас там чекають. Ми хочемо показати і донести не лише ідею України і спільного майбутнього українських і польських народів. Ми хочемо не лише подякувати за підтримку, але й показати українську музику і донести те, чим ми живемо в культурному плані в Україні. Привезти круте шоу та живе звучання”, – ділиться лідер гурту Антитіла Тарас Тополя.

Розклад концертів

Артисти виступатимуть у таких містах:

18 жовтня Ґданськ

19 жовтня Варшава

20 жовтня Глівіце

21 жовтня Вроцлав

22 жовтня Познань

Антитіла вирушають у Європейський тур - 2 - изображение

Нагадаємо, у серпні Антитіла були відкомандировані Валерієм Залужним з передової до Києва. Проте артисти досі залишаються бійцями 130 батальйону Територіальної оборони міста Києва. Антитіла запустили діяльність благодійного фонду, діяльність якого полягатиме в забезпеченні військових усім необхідним, опікою дітей загиблих Героїв, а також аеророзвідкою.

26 серпня Антитіла вперше виступили разом з Едом Шираном у Варшаві на Народовому стадіоні та вперше наживо виконали пісню 2Step. Тарас Тополя та гурт Антитіла підняли український прапор та подякували Ширану та польському народу за підтримку.


Фото: прес-служба гурту


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top