«Дизайн без дизайну»: колекція adidas Originals та KSENIASCHNAIDER

adidas Originals

adidas Originals та український sustainable бренд KSENIASCHNAIDER представляють першу спільну колекцію. Результатом співпраці двох брендів стала лінійка одягу, що втілює унікальне дизайн-мислення бренду KSENIASCHNAIDER «Дизайн без дизайну» у новому погляді на класичні силуети adidas.

adidas Originals

До колекції увійшли вироби з деніму — фірмові моделі джинсів та курток, доповнені оригінальними деталями, а також оновлена класика adidas — спортивний костюм adiColor та корсет, виконані у техніці patchwork. Лінійку доповнили аксесуари з екошкіри, втіленні у несподіваних силуетах та деталях, як наприклад, флуоресцентно-жовті шпильки футбольних бутс.

adidas Originals

Крім одягу, асортимент включає в себе яскраві оновлення культових кросівок Forum Mid і Superstar. Окремої уваги заслуговує модель Superstar з українським написом «Суперзірка» замість класичної назви моделі англійською мовою на зовнішній стороні кросівка.

адидас

Героїнею кампанії в Україні стала Дарія Білодід – чемпіонка світу та Європи з дзюдо.

Створена для покоління, що завжди завлишаються вірним собі, колекція adidas Originals x KSENIASCHNAIDER вже доступна на adidas.ua та у вибраних магазинах бренду.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top