«Арт занурення»: Ірина Адоніна та Олена Єрмоленко провели благодійний вечір

Ірина Адоніна

Відбувся благодійний вечір «Арт Занурення», який був спрямований на розкриття талантів українських художників, просування та розвитку культури й мистецтва. «Арт Занурення» про любов та розвиток сучасного українського мистецтва, можливість ближче познайомитись з творчістю сучасних українських митців. 

Організаторами події виступили засновниця благодійного фонду “United for Freedom” Ірина Адоніна та арт-кураторка, засновниця арт-проєкту «Мистецький фронт» Олена Єрмоленко.

Це вже другий захід організований Іриною Адоніної та «United for Freedom», який допомагає знайомитись ближче з арт мистецтвом. Перший захід відбувся у Відні на честь дня народження видатного українського митця Івана Марчука. 

В рамках заходу «Арт Занурення» були проведені лекції від українського митця Юрія Денисенкова та діджитал арт-художниці Жанни Єнікєєва. На заході відбувся благодійний аукціон на якому розігрували картини від українських митців Антона Логова, Олександра Ляпіна та Жанни Єнікєєвої, хустки від українського бренду «Spalta». Також унікальна можливість першими отримати браслети з вугіллям з Вугледару від проєкту «Оберіг України» амбасадором якого є олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики Олег Верняєв. 

На благодійний вечір «Арт Занурення» завітали: Міла Єремєєва, Тетяна Карікова, Катерина Соляр, Маша Кондратенко, Нікіта Кісельов, Олег Верняєв. Сюрпризом заходу був виступ від міжгалактичного звучання нового покоління «KLER». 

Отримані кошти з благодійного аукціону направлені на допомогу ЗСУ, а саме на придбання автівки Nissan Pathfinder для військової частини А4119.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top