Lady Boss Club: як підприємцю зрозуміти PR

Lady Boss Club

Відбулася зустріч в форматі бізнес-вечері  Lady Boss Club на тему “Як підприємцю зрозуміти PR: покрокова інструкція”. Гостем та спікеркою цього заходу була експерт у галузі PR – Любов Мочалова.

Lady Boss Club

Любов Мочалова – успішна піарниця, яка працювала з найпотужнішими бізнесами країни. Її професійний досвід включає роботу у Верховній Раді України, корпорації “Ernst&Young”, керівництво як СЕО “Європейською асоціацією програмної інженерії”, а також співпрацю з відомими особистостями та медіа-проектами.

Lady Boss Club

Під час зустрічі Любов Мочалова  розкрила деякі важливі аспекти PR та поділилася практичними порадами з учасницями Lady Boss Club. Любов наголосила, що PR  – це мистецтво, яке вимагає ретельного підходу та вивчення специфіки кожного проекту. Вона розповіла про важливість адаптації PR-стратегій під потреби та цілі конкретної компанії або особистості.

зустріч

Також Любов підкреслила, що вимірювання ефективності PR повинно базуватися на якісних показниках, таких як створення позитивного іміджу, залучення цільової аудиторії та збільшення лояльності клієнтів.

зустріч

Зустріч відвідали: Катерина Шеремет – власниця ТІкТок агенції та партнер клубу, Катерина Лівенцова, Яна Ковалева – співвласниця Emmelie delage, Ірина Голка – власниця магазину VIPMALUK, Анастасія Опанасюк – співвласниця стоматології “Міждисциплінарний дентальний центр ім. Ю.В. Опанасюка”, Любов Мочалова, Альона Штефан – бізнес-консультант та CEO Lady Boss Club, Яна Сесякіна – дизайнер та архітектор, Анна Довгопол – власниця мережі магазинів Angel’sShop, Анастасія Єрмакова, Катерина Вихристюк – власнця кодитерської Ketty Sweet, Світлана Колесник, Наталія Шегда-Данилів, Лілія Свиридова – сексолог, співвласниця онлайн-академії, Юлія Вигівська –  Insta-маркетолог та партнер клубу.

зустріч

зустріч

Lady Boss Club


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top