QUEST PISTOLS: пісня про єдність й шлях до перемоги

QUEST PISTOLS

Антон Савлепов, Костя Боровський та Микита Горюк представляють нову авторську пісню після відродження оригінального складу культового українського гурту QUEST PISTOLS.

Прем’єра, на яку чекали всі шанувальники QUEST PISTOLS. Після возз’єднання у гурта одразу вийшло декілька успішних робіт. Це були переклади вже відомих хітів колективу та дуетна пісня «Очі» з Артемом Пивоваровим. «Хто Ми Є» перша робота нового етапу творчості групи. Автором слів та музики — незмінний Олександр Чемеров.

«Хто Ми Є» – пісня про єдність й шлях до перемоги, про підтримку та людяність, про теплі спогади та солодку ностальгію, про магічну властивість музики лікувати душі.  Разом із синглом QUEST PISTOLS презентують нову відеороботу, яка дарує квиток у минуле, де глядач зможе зануритися у довоєнні емоції, гортаючи альбом спогадів, образів і подій з іноді буремного, але мирного життя.

«Цей старий корабель та всі події на ньому як метафора нашого спільного минулого — Україна 2007. Як привид він ходить десь по Дніпру кожної ночі, в той час, як ми з вами бачимо у своїх мріях та снах таке ж саме тепле безтурботне майбутнє. Хто Ми Є? Питання, що наразі набуває фундаментального значення. Відкопати коріння, згадати себе, прийняти та цінити. Але ще важливіше – жити саме тут та саме зараз, своїми свідомими діями будувати спільне світле майбутнє.» – ділиться Антон Савлепов

«Нам хотілося відчути самим і передати нашим людям дуже важливу емоцію, що врешті решт все буде добре, по-новому й українці знов будуть щасливими. Нагадати, що у важкі часи головне бути щирими, єднатися, усвідомлювати власну природу і якості та створювати нову реальність попри перешкоди. Крінж-бар на кораблі із дивними ситуаціями та щирими персонажами — чесна алюзія на нашу Україну, яку ще чекає багато відчайдушних зусиль та дивовижних змін, і яку ми так любимо попри все. Красиву, талановиту, молоду, найкращу та свіжу. В нас з нею ще все попереду» – додає Костянтин Боровський.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top