Прем’єра пісні: Міша Крупін про фатальних жінок

Міша Крупін

“Корупція” та Міша Крупін потішили прихильників новою піснею “Фам Фаталь”.  Це пісня про жінок, які назавжди залишаються в серці. Про жінок, які не стоять “за” чоловіком, а власноруч керують своїм життям, знають чого вони хочуть, борються за свої права та досягають поставлених цілей. У наш час фатальною жінкою є і кожна українська героїня, яка захищає нас від ворога. 

“Особисто в моєму житті було багато таких фатальних жінок. Через яких я ледь не вмер. Я їх не розумів, дуже сильно ображався. Але зараз в мене інша думка. Я вважаю, що фатальні жінки – дивовижні. Саме тому ця пісня – це підтримка кожної жінки, яка може бути фатальною для іншою людини”, – ділиться музикант.

Взимку минулого року Міша Крупін здивував новиною: він розлучається з дружиною. Чи вільне його серце зараз, музикант поки не зізнається. Однак, запевняє, що завжди у виборі леді свого серця, найперше звертає увагу саме на глибину внутрішнього світу жінки.

“Зовнішня краса – це справа трендів. Фатальність точно не про це. Звісно, що ми звертаємо увагу на те, які у людини нігті, зуби, але коли ти починаєш спілкуватися, це все стає неважливим”, – відверто зізнається Міша Крупін.

Цікаво і те, що завдяки штучному інтелекту було створено муд відео, де головна героїня – фатальна жінка, зображена у ролі статуї. У давньогрецькій культурі створення жіночої скульптури було символом найсильніших почуттів та можливість віддати данину її особливості, красі, граціозності та неперевершеним формам. Така жінка залишила свій слід не тільки в серце, але й навіки в історії.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top