Легендарні «Крила» Ліни Костенко у прочитанні дітей

Крила

легендарний вірш «Крила» Ліни Костенко в дитячому прочитанні

За півтора року повномасштабної війни кожен 10-й заклад освіти (загалом понад 3.5 тисячі) зруйнований або пошкоджений. Ця сумна статистика добре відома міжнародному благодійному фонду savED, який відновлює доступ до освіти у громадах, що постраждали від російської агресії.

«За рік роботи ми як фонд побували у багатьох містах, містечках і селах, де через російську агресію діти залишились без шкіл зовсім, а як наслідок — без доступу до базового права на освіту. І наш головний меседж — діти не мають можливості чекати на перемогу, аби повернутися до навчання. У них не буде шансу ще раз піти до першого класу, ще раз відсвяткувати випускний. Саме тому відновлювати освіту треба вже сьогодні, не чекаючи перемоги, аби ростити покоління, яке відбудовуватиме нашу країну після перемоги. Ми закликаємо українців та весь світ долучатись до цієї відбудови», — зазначила співзасновниця благодійного фонду savED Анна Новосад.

За понад місяць прицільних обстрілів Чернігова у березні 2022 року росіяни влучили у 27 із 34  шкіл міста. Дві з них були вщент знищені — саме на їхньому тлі знімався ролик. А головними героями стали учні цих та інших постраждалих чернігівських шкіл, а також випускники частково зруйнованого Михайло-Коцюбинського ліцею, що в передмісті Чернігова.

У кадрі руїни наче оживають завдяки нестримній дитячій енергії. Глибинних сенсів додає «саундтрек» відео — легендарний вірш «Крила» Ліни Костенко в дитячому прочитанні. Пані Ліна залюбки надала свій твір для цього проєкту, адже розуміє, що написані нею рядки наразі актуальні як ніколи і відгукаються в серці кожного українця.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top