MARSEGO x VIKELE STUDIO презентують колекцію сумок

VIKELE STUDIO

Український бренд елегантного одягу MARSEGO разом із брендом аксесуарів VIKELE STUDIO об‘єдналися, щоб створити колекцію сумок. У результаті колаборації вийшло чотири моделі, що формою нагадують місяць, який в залежності від фази світить яскраво чи приглушено, то переливається золотом, то виблискує сріблом.

VIKELE STUDIO

Колекція отримала назву Moon Bag, а кольори так чи інакше пов‘язані з природними явищами. Золотиста сумка — це справжнє сонячне сяйво, яке привертає увагу, срібна — місячне мерехтіння, елегантна розкіш, що заспокоює та дарує душевну рівновагу. Молочно-білий відтінок — втілення довершеності та гармонії, а чорний — вічна класика, ідеальна база, що довершить кожен образ.

MARSEGO

«Тепер в MARSEGO можна зібрати повноцінний гардероб та доповнити його найпотрібнішими аксесуарами. Ми давно хотіли створити сумки, а в колаборації з VIKELE STUDIO змогли втілити всі наші побажання в реальність — високу якість матеріалів, лаконічність, але при цьому додати оригінальних деталей», — ділиться засновниця MARSEGO Марина Морозова.

MARSEGO

Сумки доповнені декоративними ланцюжками золотистого і срібного кольору та виразними лого брендів. Попри форму півмісяця сумки практичні, адже можуть вмістити чимало дрібниць. Ідеальні базові кольори довершать кожен образ — від денних до вечірніх комбінацій, а сяйливі відтінки стануть яскравим акцентом.

VIKELE STUDIO

«Мені було дуже цікаво створювати ідеальну сумку разом із MARSEGO. Марина за освітою архітекторка, тому як ніхто інша відчуває форми та прискіплива до деталей. Таке ставлення до роботи споріднює наші бренди, тому й результат перевершив усі очікування. Наше бачення ідеального аксесуара — це лаконічність, універсальність, майстерне виконання з матеріалів найвищої якості. Усе це вийшло втілити в колекції Moon Bag», — додає Вікторія Клименко, креативна директорка VIKELE STUDIO.

Придбати сумки з колаборації можна в Instagram.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top