«МастерШеф»-4: хто залишив проєкт за крок до фіналу

«МастерШеф»-4: хто залишив проєкт за крок до фіналу - 1 - изображение

Новий випуск «МастерШеф. Професіонали»-4. Це фінішна пряма! 17 епізод — останній ривок і можливість розвіяти всі сумніви. Ставки піднялися високо, як ніколи, адже від випробувань залежав кулінарний рівень не тільки проєкту, а й України.  Чим дивували кулінари та хто залишив реаліті?

З вдячністю ЗСУ та зі щоденним прагненням бути емоційною підтримкою своїй незламній країні, телеканал СТБ і група Starlight Media продовжують створювати український креативний продукт.

У першому випробуванні учасники розділилися на дві команди. Капітанами стали Іван Іванчук і Антон Гільчук. На проєкт завітали поважні гості — офіційний посол Естонії в Україні  та тимчасово повірений у справах посольства Туреччини з колегами. Нагадаємо, що Естонія за відсотком ВВП допомагає Україні найбільше. А от славнозвісний турецький Байрактар вже став елементом фольклорності. Завдання: приготувати 6 страв, по три на кожну делегацію.

Команди подавали кебаб із баранини, морозиво з сала, мідії з червоною цибулею та бринзою, пахлаву, фарширований кальмар тощо. Перемогу здобули сині: Іван, Артем та Сашко. А от вся команда червоних отримала чорні фартухи.

«Ми розпочинаємо останній індивідуальний конкурс на шляху до фінального епізоду. Востаннє у вас є вибір: або докласти всі зусилля і піднятися на балкон, або опинитися в чорному. Конкурс має максимальний рівень складності. Справитися з ним — довести, що ви гідні фіналу.  Переможець минулого конкурсу отримує бонус. Назвімо це “контрольний пакет цінних паперів”. На цих картках назви алергенів, які часто трапляються у відвідувачів. Кожен учасник має приготувати дві страви — основну і десерт. Іван визначить по три алергени, які роздасть вам», — пояснили судді.

Так, наприклад, Олексій мав приготувати кіш-лорен і медівник, не використовуючи алергени кунжуту, цитрусу і лактози. Артему пощастило на бургер і штрудель. Алергени були також не суттєвими: алкоголь, желатин і какао. Тож знайти альтернативу було можливо. Едуарду Іван обрав сациві і захер. А от в якості елементів, які довелося виключати зі страви, — сіль, хітин, люпин. Найгірше впорався Іван Іванчук. Тож несподівано він відправився на битву чорних доводити, що гідний фіналу.

Що відрізняє професіонала від аматора? Здатність виправляти власні помилки! Тож під коробками-загадками лежали ті завдання, з якими учасники колись не змогли впоратися. Так Олексію нагадали конкурс з участю Супермам, коли він не впорався зі стравою з гречки і печінки. Антону нагадали про те, що він забагато вигадує. Тож варто довести, що він вміє готувати класику! Едуарду потрібно було інтегрувати кисломолочний сир у десерт і зробити смачний бісквіт. Івану ж довелося виконати завдання з попереднього конкурсу: приготувати без використання алергенів. Проте Едік впорався найгірше.  Тож у 17 випуску від 10.06.2023 проєкт «МастерШеф. Професіонали»-4 залишив Едуард Лазаренко


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top