MONATIK: відремонтована композиція “Те, від чого без тями”

MONATIK: відремонтована композиція “Те, від чого без тями” - 1 - изображениеАртист та композитор MONATIK продовжує презентувати відремонтовані версії своїх легендарних композицій. Після надзвичайно вдалої презентації своїм фанам композиції “Кожний раз” музикант у своїх соціальних мережах запитав: “На ремонт якої пісні Ви чекаєте найбільше?”. Провідною відповіддю стала сьогоднішня прем’єра! 

MONATIK: відремонтована композиція “Те, від чого без тями” - 2 - изображение

“Те, від чого без тями”

“Ремонту” піддався так само і кліп “Те, від чого без тями”, реліз якого стався в день прем’єри на платформі YouTube. Свого часу відео отримало безліч нагород на музичних преміях, як “Найкращий кліп року”. Режисером даної роботи є номінантка на Grammy, незмінна кліпмейкерка MONATIK – Таню Муіньо. 

“Працюючи над перекладом я постійно задавав собі питання: “Чи на часі ця емоція?” Але врешті-решт збагнув, що сьогодні проживаю кожен день, як останній. Адже завтра можу не прокинутись. Розумію це, змирився з цим. Тому сьогодні зашиваю душу завдяки музиці. Бо завтра душа знов може порватися вщент, але ми знову будемо робити все, щоб її врятувати та полагодити. Танцювати, як в останній раз. Насолоджуватись моментом, як в останній раз. Бути сильними духом на зло ворогу! Як писала Леся Українка «…щоб не плакать, я сміялась». Щоб з глузду не зійти – я роблю все, що можу, що в моїх силах. Наче востаннє. Можливо, зовсім скоро всі мої переживання до мене повернуться, але прямо зараз… нехай нічого не бентежить нас!!! (Хоча б ці три з половиною хвилини)” – говорить артист.

MONATIK: відремонтована композиція “Те, від чого без тями” - 3 - изображение

MONATIK

В день прем’єри композиції на музичних платформах MONATIK виступить на благодійному концерті в Києві, в рамках якого буде проводитися збір коштів на потреби бійців 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців ЗСУ. Вперше для киян та гостей міста, запрошених на концерт воїнів, волонтерів, лікарів та робітників ДТЕК виконає прем’єру пісні наживо.

Також стало відомо, що композиція увійде до концертної програми Всеукраїнського благодійного туру “ART Оборона”. Старт якого починається вже 4 липня 2023 року!


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top