Тімур Мірошниченко – про потенційного переможця Євробачення

Тімур Мірошниченко - про потенційного переможця Євробачення - 1 - изображениеВедучий ЖВЛ та «Сніданку з 1+1» Тімур Мірошниченко у Ліверпулі розпочав роботу на Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення. Він вже провів офіційну церемонію відкриття і готується коментувати перший півфінал. Під час прямого включення в ефірі «Сніданку з 1+1» Тімур розповів, кого за лаштунками Євробачення вважають наразі потенційним переможцем.

Тімур Мірошниченко - про потенційного переможця Євробачення - 2 - изображение

Сем Квек та Тімур Мірошниченко

«Як і раніше прогнозували, у першій двійці тримаються Швеція і Фінляндія. І Фінляндія вже більше скорочує своє відставання від Швеції. На третє місце вирвалася Франція протягом останнього тижня, трохи посунувши Україну. Я думаю, що після першого півфіналу знову будуть зміни у цьому рейтингу. Тому зараз не можу стверджувати, що Loreen повторить свій успіх на Євробаченні 2012 року. Дуже багато факторів впливають на фінальний результат».

Тімур Мірошниченко - про потенційного переможця Євробачення - 3 - изображение

ведучий в Ліверпулі

Мірошниченко розповів і про нововведення у конкурсі цього року – голосувати може весь світ:

«Якщо ваша країна навіть не берете участь у пісенному конкурсі, у застосунку Євробачення зможете проголосувати і вплинути на результати. Крім росії – вони заблочені і не мають змоги голосувати».  

Також ведучий зазначив, що у 2023-му році багато учасників обирають виконувати пісні своєю рідною мовою, пояснивши це тим, що всі нації прагнуть самоідентифікації. На це більшою мірою вплинула і війна, розв’язана росією в Україні.

Ведучий поділився атмосферою, яка зараз панує в Ліверпулі:

«Я от вийшов недалеко від готелю і одразу побачив український прапор. Українські кольори тут всюди. Атмосфера така, ніби я потрапив до Одеси. Тут і запах моря, і чайки, які літають всюди. І ось цей мультинаціональний колорит, який присутній в Одесі, він присутній також тут. Ну, не даремно, Ліверпуль і Одеса — міста-побратими».

Тімур Мірошниченко - про потенційного переможця Євробачення - 4 - изображение

Тімур Сніданок

Ведучий підкреслив, що дуже зворушений дружелюбністю британців та високою якістю організації всіх подій навколо Євробачення:

«Британці дуже френдлі. Вони всіх класно зустрічають. Але коли йдеться про Україну, рівень уваги чи оплесків можна помножити на два. І така підтримка відчувається не тільки на арені, а й на вулиці. Тебе одразу ідентифікують як українця і обов’язково хочуть і по плечу поплескати і обійняти і сказати якісь добрі слова. Неймовірний рівень підтримки і відповідь всім російським пропагандистам, які розповідають, що тут в Європі втомлюються від українського питання». 


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top