Топ-5 документалок від Олександра Педана

Топ-5 документалок від Олександра Педана - 1 - изображениеНайцінніше, що є в кожного народу – його історія, культура і традиції. Саме про ці важливі речі в нашій країні знімають багато документальних стрічок. Аби увічнити факти про те, що справді має значення! Ведучий проектів Нового каналу та громадський діяч Олександр Педан назвав свої топ-5 класних документалок про Україну.

  1. «Соловей співає. Доки голос має»

“Це надзвичайно важливий документальний фільм, який досліджує мовне питання. У стрічці розкриваються причини, чому й досі наше суспільство має конфронтації щодо української мови, досліджується історія мови та спростовуються міфи навколо неї”, – каже Педан.

  1. «Стріха»

“На мою думку, це цікавий серійний документальний проект від Ukraїner та Craft Story про народну архітектуру на сході, заході, півдні, півночі та центрі України, – говорить Олександр. – У серіях розповідають і показують унікальні хатинки, традиції та техніки будівництва”.

Топ-5 документалок від Олександра Педана - 2 - изображение

УніверCheck Олександр Педан

  1. «Зима у вогні»

“Складний та емоційний документальний фільм про Майдан та Революцію гідності. Історію подій викладають через інтерв’ю з протестувальниками, які перебували на Майдані”, – зазначає Саша.

  1. «Спадок нації»

“Зверніть увагу! Це перший документальний фільм про вишиванки, – розповідає телеведучий. – Крутезна стрічка, що майстерно показує унікальні орнаменти та техніки вишивання, а також історії людей, в життя яких вишита сорочка принесла великі зміни”.

  1. «Маріуполь. Хроніки пекла»

“Зізнаюся, важкий, але дуже потужний фільм! – коментує Педан. – Ця стрічка – про історії людей, які вирвалися з окупації. Також спогади про початок війни та життя у блокаді”.

Дивіться освітній тревел-проект «УніверCheck» з Олександром та Валерією Педан щосуботи о 7:00 на Новому каналі!


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top